logo

28 Şubat’ı ; Unutmadık,Unutmayacağız…

Halkın iradesinin üzerinde kendini bir güç olarak gören darbecilerin çirkin yüzünü gösterdikleri 28 Şubat’ın Cumhuriyetin en karanlık günlerinden biri olduğunu belirten AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ; “ İktidarı zorla ve gayrimeşru yollarla değiştirmeye çalışanlara karşı milletimiz, her zaman doğrunun, haklının yanında yer almıştır . Dün olduğu gibi bugün de yarın da halka rağmen başlatılan hiçbir girişim başarıya ulaşamaz” dedi.

28 Şubat darbesi’nin Türkiye’de siyasi, idari, hukuki ve toplumsal alanlarda büyük yaralar açtığını ve herkesin hayatına acı bir şekilde dokunduğuna vurgu yapan Başkan Filiz ; “28 Şubat olaylarını millet olarak unutmadık ve bu duruma bir daha düşmemek için de unutmayacağız” dedi.

Başkan Filiz devamla şunları söyledi:

“28 Şubat’ta milletin iradesiyle göreve gelmiş olan bir hükümet üzerinde vesayet oluşturmak isteyen darbecilerin yapmış oldukları tahribat ülkemizde büyük zararlara neden oldu.

AK Parti’nin anlayış ve kadroları; 28 Şubat’lar bir daha yaşanmasın diye büyük bir özveri içindedir.

Yeni Türkiye; vesayetin, cuntaların, paralel yapıların olmadığı, özgürlüklerin, milli iradenin hakimiyetinde bir Türkiye olacak.

Temel hedef daha demokratik, daha özgür, daha refah ve güçlü bir Türkiye’dir.”

 

 

Share
637 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?