logo

Abdurrahman Öz; Denizli’de ziyaretlerde bulundu.

25. ve 26. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, 2 Haziran tarihinde Honaz ilçesinde tekrarlanacak seçim öncesi Denizli’ye gelerek ziyaretlerde bulundu. Ziyareti sırasında Denizlispor’u da kazandığı şampiyonluk için tebrik eden Başkan Öz; Denizlispor’a 1. Lig’te başarılar diledi.

Denizli Programının ilk durağında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret eden Öz; Burada Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’la bir araya geldi. AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in de bulunduğu ziyarette 31 Mart Yerel Seçimlerinde tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Osman Zolan’ı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesini ziyaretinin ardından AK Parti İl Başkanlığına geçen Abdurrahman Öz’ü parti binasında İl Başkanı Necip Filiz, yönetim Kurulu üyeleri ve partililer karşıladı. Burada gerçekleştirilen toplantı’nın ardından 2 Haziran tarihinde seçimi tekrarlanacak olan Denizli’nin Honaz İlçesine geçerek, Honaz Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Öz; Honaz’da ki seçim çalışmalarını değerlendirdi. Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu ve partililerle biraraya gelerek istişarelerde bulundular.

İl Başkanı Necip Filiz,Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu ve beraberindekilerle birlikte Honaz Hal esnafını da ziyaret eden Başkan ÖZ, Hal esnaflarıyla sohbet edip onların istek ve temennilerini dinledi. Daha sonra Gürlek mahallesinde ev ziyaretleriyle devam eden programında vatandaşlarımızla bir araya gelerek onlarla hasbihal etti.”

 

 

Share
374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?