logo

Afrikalı Öğrencilerden Bakan Zeybekci’ye Karşılama

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, memleketi Denizli’de Daraltılmış İl Danışma Toplantısına katıldı. Toplantı öncesi İl Başkanı Necip Filiz’i makamında ziyaret edip bir süre sohbet eden  2’si Beninli olmak üzere Nijer ve Sierra Leone’li 4 öğrenci İl Danışma toplantısına gelen Bakan Zeybekci’yi  karşıladı.

Afrikalı öğrencilerden Bakan Zeybekciye karşılama
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yeni Bakanlar Kurulu’nda yer almasının ardından ilk ziyaretini memleketi Denizli’ye yaptı. Pamukkale Üniversitesi’nde okuyan Benin, Nijer ve Sierra Leoneli 4 öğrenci de Ekonomi Bakanı Zeybekci’yi il binası önünde karşıladı. Karşılama töreninde öğrencilerle tek tek tokalaşan Bakan Zeybekci, Afrikalı öğrencilerle burada kısa bir süre sohbet etti.
Karşılamanın ardından Daraltılmış İl Danışma Toplantısı’na geçildi. Toplantıya Bakan Zeybekci’nin yanı sıra AK Parti Denizli milletvekilleri Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

Toplantıda, yapılacak olan AK Parti Denizli İl Kongresi’yle ilgili yol haritası belirlenerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Share
520 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?