logo

AK GENÇLİK İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Denizli İl Gençlik kolları merkez ilçeler Pamukkale ve Merkezefendi teşkilatları bu hafta kahvaltıda istişare toplantısında bir araya geldi.Toplantıya İl başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut katıldı.

FİLİZ: SİZLER BU DAVANIN HİZMETKARI OLMAYI KENDİNİZE GAYE EDİNMİŞ GENÇLERSİNİZ

Toplantıda konuşan İl Başkanı Filiz: “Bizler her zaman gençlerin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. Geçtiğimiz hafta düzenlenen il danışma meclisi toplantısına Gençlik Kolları’nın salona damga vurduğunu ifade eden Filiz “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın izinden giden gençlerin olması bizlere güç veriyor. Sizler kendi zamanınızdan ödün vererek bu davanın hizmetkârı olmayı kendinize gaye edindinmiş gençlersiniz, sizler ile birlikte ‘Halka hizmet hakka hizmet’ diyerek beraber 3 seçim omuz omuza çalıştık. Bu seçim sürecinde sizlere düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirdiniz Allah sizlerden razı olsun” ifadelerini kullandı.


ZOLAN: GENÇLİĞİN GÜCÜ BİZİM GÜCÜMÜZDÜR

Başkan Zolan, bugün bu programın gerçekleşmesinden dolayı Gençlik Kolları Başkanı Akbulut’a teşekkür etti. Zolan, “Gençliğin gücü bizlerin gücümüzdür. Bu güç birlikteliği inanıyorum ki hizmete sevdalı AK gençliğin önümüzdeki yıllarda da partimize ve davamıza önemli hizmetlerde bulunacaktır. Bizde gençlik yıllarımızda sizler gibi bu kutlu amaca hizmet ederek bu yerlere geldik ve halkımızın önceliklerini her zaman ana programımız haline getirdik. Göreve geldiğimiz günden bu yana gencinden yaşlısına şehrimizin her ferdine dokunarak hizmet aşkımızı hiç kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz. Sizlerde bu aşkı hiçbir zaman kaybetmeden en iyi yerlere geleceğinize inanıyor ve her zaman yanınızda olduğumu belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

AKBULUT: BU AMACA HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ

Toplantı sonrası konuşan Gençlik kolları Başkanı Akbulut, “Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz Gençlik Kolları istişare toplantımıza katılan il başkanımız Necip Filiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ‘bizleri kırmayıp programımıza katıldığı ve her daim verdikleri destek icin teşekkür ediyoruz. Biz gençler olarak üzerimize ne düşüyor ise her daim yapmaya hazırız.” diyen Akbulut bizler de “Her zaman sizlerin yanındayız”. dedi. İstişare toplantısının hayırlara vesile olmasını temenni eden Akbulut, böyle toplantıları sık sık yapacaklarını belirtti ve toplantıya katılan gençlerede teşekkür ederek: “Biz gençler olarak  Partimizin ve Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan gitmeye devam edeceğiz ve her daim bu amaca hizmet etmekten gurur duyacağız.” ifadelerini kullandı.

Program sonrası toplu fotoğraf çekildi.

Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?