logo

AK PARTİ 6 İLÇEDE DAHA KONGRESİNİ TAMAMLADI

 

AK Parti Denizli Teşkilatı, Hafta sonunda toplam 6 ilçede yapılan kongrelerle merkez ilçeler haricindeki tüm ilçelerde kongre süreci tamamlandı.

12 Eylül Cumartesi günü sırasıyla Tavas, Kale ve Beyağaç ile 13 Eylül Pazar Günü Baklan, Çivril ve Bekilli İlçeleri’nde 7’inci Olağan Kongreleri gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin,Ahmet Yıldız , Nilgün Ök, İl Koordinatörü ve Manisa Milletvekili Nihat Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ve Gençlik Kolları Başkanı Osman Nazlıer , Ak Parti İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları ile çok sayıda partilinin katıldığı ilçe kongrelerinde Protokol konuşmalarının ardından mesafe kurallarına uygun şekilde oy kullanımına geçildi.

AK Parti; Tavas’ta Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Kale’de Bilal Tıkım, Beyağaç’ta Mustafa Tekin, Baklan’da Mehmet Emin Giral, Çivril’de Halil Ertuğrul ve Bekilli’de ise Abdurrahman Akdoğan ile yola devam kararı aldı.

AK Parti 7. Olağan Kongre sürecinin “İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla Yeni normalleşme süreci ile birlikte maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet edilerek, açık ve geniş alanlarda, büyük bir coşku ve heyecan içerisinde örnek bir kongre süreciyle gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Başkan Filiz; “AK Parti kongreleri kardeşlik hukukunun arttığı bir yenilenme ve yeniden yola revan olma buluşmalarıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Partimiz; Maziden atiye giden kadim yolculukta ülkemize ve milletimize verdiği hizmetlerle ismini gönüllere yazdırmıştır. 19 yıl önce kurulan AK Partimizin AK kadroları, Cumhurbaşkanımızın öncülüğün Denizlimize, ülkemize ve milletimize hizmetkâr olmaya devam edecektir. İnşallah bu kadrolar ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracak, 2053 ve 2071 vizyonunu hayata geçirecek olan nesilleri yetiştirecektir.” dedi.

Share
168 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?