logo

AK Parti 6.Olağan Büyük kongresine Denizli’den 40 otobüsle destek

 

Ankara’da yapılacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük kongresine Denizli’den 40 otobüsle destek.

Denizli AK Parti İl Binasında basın toplantısı düzenleyen AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük kongresini, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğini ifade etti. Başkan Filiz, kongreye 40 otobüsle destek verileceğini söyledi.
16 Nisan 2017 Halk oylaması sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başladığını belirten AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Liderimiz Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu “yuvam, sevdam, aşkım” dediği partisine geri dönmüştür.” ifadelerini kullandı.
Başkan Filiz, “6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. 16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına alınmıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir. Bizler, 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonu’nda olacakğız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz Milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve Güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremizin tüm AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.” ifadelerini kullandı.

Share
483 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?