logo

AK Parti Denizli İl Başkan Yardımcısından Çok Konuşulacak İddia!

 

AK Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Cemile Taşdemir’in Sosyal Medya Hesaplarında “CHP’den bir skandal daha” başlığıyla yaptığı paylaşımda Bozkurt İlçesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Birsen Çelik’in Eczanesinde çalışan kalfasını Belediye Şirketine Ortak yaptığını iddia etti.

Bozkurt İlçesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Birsen Çelik’in Eczanesinde çalışan kalfası Aynur Özturan’ın resmi ile birlikte  “Bozkurt İlçe halkının yoğun şikayeti üzerine yazıyorum” diye not düştüğü paylaşımında ‘Bankamatik memuru dedikleri neymiş görelim’ dedi.

Başkan Yardımcısı Taşdemir Sosyal Hesaplarında yaptığı paylaşımlar da İşte “Ortaklığın Belgesi” diyerek iddialara delil olarak Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinde yer alan ilana da yer verdi.

Konuyla ilgili bugün kendi sosyal hesaplarında cevap veren Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ise: “Şahsımı ve belediyemizi hedef alan açıklamalardan dolayı, şaşkınlık ve üzüntü duymaktayız. Bahsi geçen şirketin Belediyemiz ile bir ilişkisi yoktur” açıklamasında bulundu.

Gerek bu paylaşımın altına gelen yorumda gerekse haber sitemize ulaşan belgelerde ise Birsen Çelik’in ifadeleri’nin aksine Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinde bahsi geçen şirketin yani HAMBAT Organizasyon Restaurant Petrol Temizlik Hizmetleri Turizm İnşaat Sanayive Ticaret Limited Şirketi’nin ve Ortak Kuruluşu BOZTAŞ Organizasyon Petrol Temizlik Hizmetleri Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin Bozkurt Belediyesi ve Belediye Başkanı Birsen Çelik’le bağlantılı olduğu görülmekte.

İşte O belgeler:

 

 

 

 

 

 

Share
1768 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?