logo

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’den taziye mesajı

 

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; Afrin’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Denizlili Uzman Çavuş Mehmet Dinek ve silah arkadaşları için taziye mesajı yayımladı.

Başkan Filiz mesajında; Türkiye güçlü bir devlettir. Terör ve teröriste gereken cevabı milletimiz vermekte ve vermeye de devam edecektir. Güvenlik güçlerimiz, milletimizin desteğiyle kahramanca mücadele vererek, hainleri saklandıkları yerleri dar etmeye devam edecek ve muzaffer olacaktır. ” dedi.

Başkan Filiz yayınladığı yazılı mesajında devamla şunları ifade etti:

“Teröristlerle çıkan çatışmada Jandarma Özel Harekat, Polis Özel Harekat ve koruculardan toplam 8 şehit verdiğimizi, 13 askerimizin de yaralandığını derin bir üzüntüyle öğrendik. Şehitlerimizden birisi de Denizlili evladımız Uzman Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet Dinek’in acısı yüreğimizi yaktı.

Mazlumların sesi, mağdurların ümidi, Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; “Ölürsem şehit, kalırsam gazi” anlayışıyla şehadete koşan bu aziz milleti yolundan döndürecek bir silah daha icat edilmemiştir. Bin yıldır bu toprakları korumak için mücadelemizi durmadan, duraksamadan sürdüreceğiz. Allah’ın yardımıyla, ülke ve millet olarak terörün, terör örgütlerinin, teröristlerin ve onların arkalarındaki güçlerin üstesinden geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bir kez daha şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağolsun Dualarımız şanlı ordumuzla. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı’ndan zaferle ayrılacağına inancımız tamdır.”

Share
608 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?