logo

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in Bayram mesajı

 

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; Ramazan Bayramı dolayısı ile yayımlamış olduğu mesajında; Ramazan ayının sona ermesinin üzüntüsünü, Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek; “ Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; hamdolsun, millet olarak sevgiyle ve muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Bayramımızın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim” dedi.

 

Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramların, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmemiz gerektiğine vurgu yaparak “ Ramazan Bayramı, inşallah, millet olarak bu anlayış etrafında yekvücut olmamızı sağlayacaktır.  Ramazan ayının sağladığı manevi iklim sayesinde kazanılan birlik, beraberlik, dayanışma ve hoşgörü kültürünün hayatımızın bundan sonraki bölümünde de sürdürülmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Filiz mesajında devamla şu ifadelere yer verdi:

“Millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları unutturan bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir iklim meydana getirmeleriyle inanç ve kültür medeniyetimizin en temel unsurlarıdır.

 

Ramazan Bayramı’nda yakınlarımıza, dostlarımıza, komşularımıza, kimsesiz ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza, şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize yapacağımız bir ziyaret, vereceğimiz bir güzel mesaj ve göstereceğimiz bir içten sevgi onları mutlu edecek ve gönüllerimizi birleştirecektir.Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, hepimizin ortak hedefi olmalıdır.
Milletimiz ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyor, birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin daha da güçlenmesini, tüm insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Vatandaşlarımız evlerinde güven içinde olsun diye bir an dahi düşünmeden kendini feda eden, vatanı ve milleti için gözünü kırpmadan yürüyen, “Onlar ölü değildir, onlar diridirler fakat siz bilemezsiniz” müjdesine mazhar olan şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, Allah katındaki en üst mertebelerden olan gazilik mertebesine ulaşan gazilere de hayırlı ve bereketli ömür diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.”

Share
428 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?