logo

AK Parti Denizli ilçe kongrelerini tamamladı

 

AK Parti Denizli’de hafta sonu gerçekleştirdiği Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Teşkilatları’nın 3’üncü olağan genel kurullarıyla ilçe kongre sürecini tamamladı.

AK Parti Pamukkale İlçesi Başkanlığı’nda Uğur Gökbel güven tazelerken; Merkezefendi’de ise Fatih Durmaz, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı oldu.

Korona virüs pandemisi nedeniyle kongrelerine ara veren AK Parti Denizli Teşkilatı, normalleşme süreciyle olağan genel kurul çalışmalarına kaldığı yerden devam etti. Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Teşkilatları’nın 3’üncü olağan genel kurullarıyla ilçe kongre süreci tamamlandı.

 

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Pandemi tedbirleri hassasiyetine dikkat edilerek yapılan kongrelerde AK Parti Pamukkale’de mevcut Başkan Uğur Gökbel güven tazeledi.

Kongre öncesi aday olmayacağını açıklayan ilçe başkanı Ekrem Başer ise görevi Kongreye tek aday ve tek liste ile giren Fatih Durmaz’a devretti.

Kongreye AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti ilçe başkanları ve partililer katıldı.

İl Koordinatörlüğünü Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’ün yaptığı kongreler Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

Pazar günü  Merkezefendi İlçe Kongresine ise; Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir, Teşkilat Başkanlığı Bölge Koordinatörleri Reşit Polat, Yusuf Çoşkun, Kurtcan Çelebi, Ertuğrul Soysal teşrif ettiler.

“Türkiye’siz yeni bir düzen inşa edemezsiniz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir de yaptıkları kongrelerin yeni bir başlangıcın, dirilişin, atılımın mihenk noktası olacağını vurguladı.

Daha önce görev alanlar ve bugün görev alacaklarla yeni ufuklara yelken açacaklarını aktaran Kandemir, şöyle konuştu:

“Kim ne söylerse söylesin, kim ne yaparsa yapsın, bir asır önce, yarım asır önce Türkiye’yi oyunun dışına itenler, gördüler ki bu süreçte Türkiye’siz yeni bir düzen inşa edemezsiniz. Şimdi yeni bir kapı aralıyoruz. Yarınlar çok daha güzel olacak. Ekonomide, özgürlüklerde, güvenlikte yepyeni bir döneme giriyoruz hep beraber. Bu yeni kongre süreciyle Türkiye’yi, Allah’ın izniyle çok daha güzel yarınlara hep beraber taşıyacağız.”

İyilikleri çoğaltırken kötüyü ve kötülükleri aralarına sokmayacaklarını kaydeden Kandemir, şu ifadeleri kullandı:

“İnşallah birlikte tüm Türkiye’de çok daha güzel günlere şahitlik edeceğiz. İsmimiz bilinmese de anılmasa da yüz yıl sonra bu isimsiz kahramanlar tıpkı İstanbul’un fethinde hatırlamadığımız Yasinler, Ayşeler gibi hayırla yad edilen o ecdat gibi 100 yıl sonra, 50 yıl sonra Tayyip Erdoğan’ın yanında saf tutanlar tarihte hakikatin mücadelesine omuz verenler olarak hatırlanacak ve hayırla yad edilecek. Hakikate omuz veren bu ekiple daha yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var.”

 

Pamukkale İlçe Yönetimi Yapılan olağan genel kurulun ardından Uğur Gökbel’in başkanlık ettiği AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetiminde şu isimler yer aldı:

Ali Durmuş, Barış İşler, Cengiz Aydın, Ceyda Okta, Dilek Korkmaz Bilik, Duran Acar, Ender Duman, Fikret Ertem, Gülter Betül Atabey, Halil Pekdemir, Harun Aydın, Harun Kaftan, Hüseyin Yılmaz, İlhan Soydan Dönmez, Mehmet Göktaş, Mehmet Koyuncuoğlu, Muhammet Ali Çelik, Muharrem Kılcı, Mustafa Şencan, Nihat Yılmaz, Osman Cun, Ömer Deda, Özer Aydın, Rıza Şahan, Sevili Orhan, Uğur Balay, Ümit Meşin, Yusuf Çiftçi ve Zafer Şakır.

 

Fatih Durmaz’ın Başkanlık ettiği Merkezefendi İlçe Yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

Abdurrahman Aydoğmuş, Ali Cevat Çalışkan, Aydoğan Şen, Aynur Dindar, Burak Şakır, Burcu Demir Benli, Can Altınay, Erhan Ünveren, Esma Akbaş, Garip Koyun, Gülşen Suna, Gürcan Çakır, Hakan Şirin, Harun Başışık, Hasan Aydoğdu, Hatice Ahat, Hüseyin Güleç, Kübra Ayhan, Kürşat Yılmaz, Levent Okur, Mehmet Ali Durgut, Mehmet Salih Niyaz, Mevlüt Harmankaya, Mustafa Sait Demir, Osman Tataroğlu, Osman Türk, Recep Yunus Özer, Yasin Ramazan Topçu, Yüksel Balki

Share
173 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?