logo

AK Parti içinde heyecanı ve motivasyonu arttırır

AK Parti’ye yakın kaynaklar 21 Mayıs’ta olağanüstü kongreye gidileceğini duyurdu. İl Başkanı Necip Filiz, “Reisin kurduğu partinin başına geçmesi AK Parti içinde heyecanı ve motivasyonu arttırır” dedi.

İl Başkanı Necip Filiz, büyük heyecan duyduklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu Ak Parti’de yeniden genel başkan olacak. Erdoğan, 10 Ağustos’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmasının ardından 27 Ağustos 2014’te yapılan 1. Olağanüstü Kongreyle genel başkanlığı Ahmet Davutoğlu’na bırakmıştı.

21 Mayıs’ta kongrenin gerçekleşeceğini söyleyen İl Başkanı Necip Filiz, “Partimizin kurucusu ve bu davanın lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti’nin başına geçmesi hepimize heyecan veriyor. Erdoğan’ın AK Parti Genel Başkanı olması, parti içinde de motivasyonu ve heyecanı arttırır, coşkuya sebep olur” dedi. AK Parti’de 22 Mayıs 2016’da yapılan ikinci olağanüstü kongreyle Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu’ndan sonra tek aday olarak girdiği seçimde AK Parti’nin üçüncü genel başkanı olmuştu. 21 Mayıs’ta yapılacak 3. olağanüstü kongreyle de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ağustos 2014’te bıraktığı genel başkanlık koltuğuna 2 yıl 9 ay sonra yeniden dönmüş olacak”dedi.

Share
486 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?