logo

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz; DGC’yi ziyaret etti

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve yönetimi , Denizli Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulunarak, Cemiyet Başkanı Osman Nuri Boyacı  nezdinde  tüm Basın Mensuplarının Gazeteciler gününü kutladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti İl Teşkilatı , İl Kadın Kolları,Gençlik Kolları ve beraberindekiler  Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne  10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ziyarette bulunup hasbihal ettiler.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı bu ziyaret için Başkan Filiz ve AK Parti teşkilatına teşekkür edip, Yerel Basının sorunları hakkında bilgi vererek 2 konu hakkında ricada bulundu.

Osman Nuri Boyacı’nın konuşmasından sonra söz alan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ Öncelikle DGC Başkanı Boyacı’nın bahsettiği konuların takipcisi olacaklarını belirterek , Yerel basınımızın her zaman yanındayız ve olmayada devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başkan Filiz konuşmasında devamla şunları söyledi:

” Gazetecilik; Esnek çalışma süresi, yorucu ve stresli iş ortamı sebebiyle özü itibariyle zor fakat özel niteliklere sahip, çağımızın saygın mesleklerinden biridir.

İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan; bizlerle sürekli beraber olan, destek veren ve çalışma arkadaşlarım olarak gördüğüm bu ülkenin birlik beraberliği için çalışan tüm fedakar basına ve gazetecilere teşekkür ediyor, gazeteciler gününü kutluyorum. Bunun yanında en az basın mensupları kadar hatta onlardan daha fazla fedakarlık ve sabır gösteren basın çalışanlarının ailelerine de buradan selam ve sevgilerimi gönderiyorum ” dedi.

Ziyarette Denizli Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi ile AK Parti heyeti, Türkiye ve Denizli’da basın sektörü’nün karşılaştığı sorunlar ve çözüm yolları hakkında istişarelerde bulundular.

Share
475 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?