logo

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz: Vakit ÇALIŞMA Vakti

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, mazbatalarını alan milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök’ü, il başkanlığı binasında ağırladı ve görevlerinde başarılar diledi. Milletvekillerini ağırlayan Filiz, vaktin çalışma vakti olduğunu ifade etti.

 

24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den milletvekili seçilen Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, önceki gün İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanının elinden aldı. Milletvekilleri mazbatalarını almalarının ardından AK Parti İl Başkanlığı’na giderek AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Milletvekillerine çiçek takdim eden AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, milletvekillerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Makam odasındaki ziyaretin ardından il yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen milletvekilleri yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundu. Milletvekilleriyle sohbet eden AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, artık vaktin çalışma vakti olduğunu ifade ederek, “Yoğun bir seçim dönemini geride bırakmış bulunmaktayız. 24 Haziran seçimlerinde gece gündüz demeden çalışan milletvekillerimize ve adaylarımıza şükranlarımı sunuyorum. Artık vakit Türkiye ve Denizli için çalışma vaktidir” dedi.

Share
517 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?