logo

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkan Adayı Fatih Durmaz oldu

 

Ankara’da yapılan mülakat sonucunda AK Parti Merkezefendi ilçe başkan adayı Av. Fatih Durmaz seçildi. Genel Merkezin kararını İl Başkanı Necip Filiz sosyal medya hesaplarından duyururken Merkezefendi ve Pamukkale Kongreleri’nin tarihi ve yeri’de belli oldu.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, kongre öncesinde pandemi nedeniyle ertelenen 3’üncü olağan genel kurulda yeniden aday olmayacağını açıklamıştı. Ardından AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nda temayül yoklaması yapıldı. Denizli’de yapılan temayül yoklamasının ardından her 3 aday da Ankara’daki genel merkeze gitti. Bu isimler ise Fatih Durmaz , Hasan Tomaşoğlu ve Yavuz Aki’ydi. Burada yapılan mülakat sonucunda AK Parti Merkezefendi ilçe başkan adayı Av. Fatih Durmaz seçildi.

İl Başkanı Necip Filiz kararı sosyal medya hesaplarından bütün adayların beraberce çekildikleri fotoğrafla birlikte AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in tensipleri ile Merkezefendi İlçe Başkan adayımız Fatih Durmaz olarak belirlenmiştir. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullanarak duyurdu.

Pamukkale Kongresi 3 Ekim, Merkezefendi Kongresi 4 Ekim tarihlerinde

Merkezefendi İlçe Kongresi 4 Ekim Pazar günü saat 14.00’da Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Pamukkale İlçe Kongresi’nin de 3 Ekim Cumartesi Günü saat 11.00’da Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacağı bildirildi. Başkan adayı ise halen görevi yürütmekte olan Uğur Gökbel.

 

Share
394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?