logo

AK Parti Pamukkale ve Merkezefendi ilçe başkan adayları belli oldu

 

Ankara’da AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ile yapılan görüşme sonrasında kongrede aday olacak isimler  netleşti. Adalet ve Kalkınma Partisi’nde Pamukkale İlçe Teşkilat Başkan Adayı Uğur Gökbel,  Merkezefendi İlçe Teşkilat Başkan Adayı da Ekrem Başer oldu.

 

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkan Adayı Ekrem Başer, “Bizi bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Görevimizi en iyi şekilde yapacağız. Merkezefendi ilçesinde sandıkları patlatmak için gayret göstereceğiz” dedi.

AK Parti Pamukkale ilçe Başkan Adayı Uğur Gökbel de değerlendirmesinde, “Rabbim utandırmasın. Bu davaya gönül vermiş kardeşlerimiz ile gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Denizli il Başkanı Necip Filiz, “Teşkilatımıza ve partimize hayırlı olsun. Kongre sürecinde adayımız olacaklar. Teşkilatlardan gelen alan arkadaşlarımız. Her ikisinin de başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

AK Parti Pamukkale ilçe Başkanı Hasan Aracı, yönetimde birlikte çalıştıkları Uğur Gökbel ile ilgili ilk değerlendirmesinde, “Bayrağı güvenebileceğim ve inanabileceğim bir arkadaşa devit etmenin haklı gururunu yaşıyorum. Partimize ve Uğur Gökbel arkadaşımıza hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör, yönetimde birlikte çalıştıkları ve koltuğu devir edeceği başkan adayı Ekrem Başer ile ilgili ilk değerlendirmesinde, “Önce yoldaş, sonra yol arkadaşım Ekrem Başer’i kutluyor, onurlu ve büyük sorumluluk isteyen görevinde başarı diliyorum. Bu işi inanıyorum ki benden daha iyi yapacak” dedi.

Share
418 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?