logo

AK Parti Teşkilatından DGC’ye ziyaret

 

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün ÖK, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ziyaret ederek, basın çalışanlarının bayramını kutladı.

AK Parti Denizli İl Tanıtım ve Medya Başkanı Yasemin Yaman, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de katıldığı ziyarette konuşan DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Ök ve Başkan Filiz’e teşekkür etti. Sektörün sorunları hakkında Ök ve Filiz’e bilgi veren ve çözümü konusunda destek isteyen Başkan Boyacı, ‘Basın Meslek ve İnternet Yasası’nın bir an önce çıkarılmasını, yargı reformunda yer alan ‘İcra İlanları’ ile ilgili maddenin reformda yer almamasını istedi.

 

Gazeteciliğin, gerçekleri araştırma ve kamuyu doğru kaynaklardan en etkin şekilde aydınlatma mesleği olduğunun altını çizen Başkan Filiz; “Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için özveri ile çalışan, ilimizde faaliyet gösteren yerel ve yaygın gazete, televizyon, radyo, dergi, internet haber siteleri ve haber ajansları temsilcileri olmak üzere yerelden ulusala tüm değerli basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Basın çalışanlarının bayramını kutlayan Milletvekili Nilgün Ök; “Basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum, kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler dilerim. Yeni yasama yılının başlamasıyla birlikte sorunlarınızın çözümü konusunda her türlü çabayı göstereceğiz” diye konuştu.

Share
278 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?