logo

AK Parti’de Bayramlaşma Video Konferans ile gerçekleştirildi

 

Korona virüs salgını nedeni ile teşkilat içi bayramlaşmalarda olduğu gibi genel merkezler arası bayramlaşmada video-konferans yöntemi ile oldu. Bayramlaşma törenine Cumhurbaşkanı Erdoğanda katıldı. Denizli il başkanlığında yapılan görüşme ile video konferansa AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekillleri Şahin Tin, Nilgün Ök ve Ahmet Yıldızın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da katıldı. Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’de bayramlaşmaya telefon ile katıldı.

Karşılıklı iyi dileklerin dilendiği toplantıda bayramlaşma adetleri bir önceki yıllardan farklı ve online mecrada olması dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm teşkilat üyelerine bayramlarda halkımız ile iç içe olmalarını şehitlerimizi ve ailelerini unutmamalarını söylerken AK parti olarak nice bayramlarda ülkemize hizmet etmeyi Allahtan niyaz ettiğini vurguladı.

Bayramlaşmaya damga vuran bir diğer konuda Denizli Büyükşehir belediye başkanı Osman Zolanın 15 Büyükşehir Belediye başkanı adına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve ailesinin bayramını kutlaması oldu.

Share
91 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?