logo

AK Parti’de Necip Filiz güven tazeledi

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Dokuzkavaklar Mahallesindeki Hasan Güngör Spor Salonunda gerçekleşen AK Parti Denizli İl kongresine katıldı.

AK Vadi futbol sahasına helikopter ile gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongre öncesi dışarıda bekleyen kalabalığa otobüsün üzerinden hitap etti.

Daha sonra kongre salonuna gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan,  büyük bir coşku ile karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefi  CHP ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu idi.

Sık sık “Bay Kemal” diyerek konuşmasında, göndermeler yapan Erdoğan Denizli ilgili yatırımlar ve projeler için bilgiler de vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasında Denizli’yi asla ihmal etmediklerini vurguladı ve “İstanbul ne ise bizim için Denizli öyledir” dedi.

Erdoğan 2002 yılından buyana Denizli’ye 17.5 katrilyon liralık yatırım yaptıklarının altını çizdi ve Aydın Denizli Antalya Otoyolu projesinin Haziran ayı sonunda ihalesinin yapılacağını açıkladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdoğan, “15 yılda Denizli’ye 17.5 katrilyon liralık yatırım yaptık.  Bu süre zarfında okullarda 3770 derslik inşa ettik. 5090 kapasiteli yüksek öğrenim yurdu yaptı ve 2300 kişilik daha yapacağız.

Sağlıkta devrim yaptık. Eski Türkiye’nin o kötü günleri geride kaldı. O kötü günlerde  SSK’nin başında kim vardı Bay Kemal?

Denizli’ye 11 hastane 28 sağlık tesisi yaptık. En kısa sürede de  Şehir hastanesini yapacağız. Denizli’ye 358 km bölünmüş yol yaptık

Denizli’de 33 adet köprü ve kavşak yaptık. 1.5 katrilyon olan yol projelerimiz devam ediyor,

Aydın Denizli Antalya otoyolunun ihalesini haziran ayının sonunda yapacağız 3.5 katrilyon liraya mal olacak Akdeniz ve Ege birbirine bağlacağız.

Denizli İzmir hızlı tren projemiz 2023 e kadar tamamlayacağız. Çardak havalimanına yeni terminal binası yaptık. 2017 yılı 684 bin kişi uçtu. Denizli’ye 14 baraj 8 gölet inşa ettik. Akbaş barajı bitti ve arıtma tesisi inşası devam ediyor. Denizli’de 1.2 katrilyon liralık tarımsal destek verdik. Bay Kemal bunu duysun  çiftçimizi desteksiz bırakmayacağız” şeklinde konuştu.

Erdoğan ayrıca” Özgür Suriye ordusuna Kemal denilen kişi terörist diyor. Bunlar benim Mehmet’imle birlikte düşmana karşı savaşanlar. Omzunda Türk bayrağı taşıyorlar.

Ey Kemal senin gidecek yerin yok.  Senin gidecek yerini benim milletim ilk seçimlerde tayin edecek” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak Parti İl Kongresinde de Mevcut Başkan Necip Filiz tekrar il başkanı seçildi.

İşte Yeni Yönetim Listesi:

 

 

Share
521 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?