logo

AK Parti’de teşkilat temayül yoklaması tamamlandı

AK Parti Denizli İl Başkanlığı tarafından; İlçe başkanları’nın istifalarıyla boşalan Bozkurt, Çivril, Güney ve Serinhisar ilçelerinde ilçe başkan adayını belirlemek için teşkilat temayül yoklaması yapıldı.

İl Başkanı Necip Filiz, İl Koordinatörü Nihat Öztürk, İl Teşkilat başkanı Bayram Ali Çoban ve Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut’un katılımlarıyla gerçekleştirilen temayül yoklamalarında, bu vesile ile kuruluştan bu yana görev alan ilçe başkanlarıyla bir araya gelindi.

AK Parti’de istişare ve değerlendirme anlayışının çok önemli bir yeri olduğuna değinen AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Attığımız tüm adımları belli bir süzgeçten geçirmek, istişare ile en doğru olanı bulmak parti kültürümüzde çok önemli bir yer taşımaktadır. Biz; 18 yıllık kutlu yürüyüşümüzde istişare kültürü ve ortak aklı hep önceledik. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği, milletimize ve memleketimize hizmet sevdamızla hareket etmeye, ülkemizi geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?