logo

Anatolia Gurme Fest Denizli Egs Park’ta başladı

Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Anatolia Gurme Fest 7-16 Şubat tarihleri arasında Denizli Egs Park Fuar ve Kongre merkezinde düzenlenecek.

7 şubatta kapılarını açacak olan festivalde İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Adıyaman peynirli helvasından Hatay künefesine kadar tüm lezzetler 10 gün boyunca bu festivalde

MasterCheff 1.si Uğur   Kardaş Denizli’ye geliyor ..

MasterCheff 1.si Uğur Kardaş 12 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 da Denizli Egs park Fuar ve kongre merkezinde hayranları ile buluşacak

Mini sirk ilk defa Denizli’de bu festivalde …

Bu festivalde çocukları da unutmadık dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu düzenlenecektir. Sirk organizasyonu ücretsizdir. sirk gösterileri 8-9-15-16 Mart tarihlerinde günde 4 seans şeklinde düzenlenecek.

Fuar alanına ücretsiz servisler kalkacaktır …

Denizli’nin farklı 5 noktasından servisler kaldırılacağı öğrenildi.

İncirli Pınar yüzme havuzu , Demokrasi meydanı ziraat bankası karşısı, Çınar meydanı Büyükşehir belediyesi önü, Lise caddesi halk eğitim merkezi karşısı, Akkonak parkı Pehlivanoğlu market önü, Albayrak meydanı gürlesin tekstil mağazası önü.

Share
217 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?