logo

Anlatacak herhangi bir projesi olmayanlar,algı operasyonu yapıyorlar

 

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; Türkiye ile ilgili anlatacak herhangi bir projesi olmayanların, kara çalıp, kara mizah yapmaya uğraştıklarını ama bunu da başaramadıklarını söyledi.
Siyaset bir yetenektir, beceridir, samimiyettir ve güzel uslüptur diyen başkan Filiz; “Başkalarının yolunda yürüyenler, ayak izi bırakamazlar. Milletimiz her şeyin farkında, bunlara 31 Mart’ta bir kez daha gereken cevabı vereceklerdir” dedi.
“Kirli ittifakın mimarlarından birisi’nin”, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlara “terörist” dediği yönünde algı operasyonu yapmaya çalıştığını belirten Başkan Filiz açıklamasında devamla şu ifadelere yer verdi:
 ” Türkiye ile ilgili anlatacak herhangi bir projesi olmayanlar, kendi tabanlarındaki vatandaşlarımızı yanlış yönlendirerek, manipüle ederek Türkiye’nin kazanımlarını kaybetmesine, kurduğu siyasi istikrarın zayıflamasına dönük bir hedef, bir proje içerisindeler. Millete yaptıklarını, yapacaklarını anlatmak yerine Cumhurbaşkanımıza ve halkımıza kara çalıyorlar. Ortak yaptıkları mitingde “Cumhurbaşkanı’nın teröristler dediği Denizlililer” diyor. Espri olsun, eğlence olsun diye vatandaşımızı teröristler diye selamlayamazlar. Bu hadsizliktir. Böyle hitap şekli, böyle siyaset olmaz.
ÜSLUB-U BEYAN, AYNİYLE İNSAN
“Bir insanın ifade tarzı kendisini anlatır” ya da tam tersi “insan ne ise öyle konuşur”
“Hasret kaldım ellerine, vurdum sazın tellerine, bir  zeybek türküsü yaktım Denizli’nin güllerine” diye vatandaşlarını selamlayan Denizli sevdalısı bir Cumhurbaşkanımızın “ bizim için Denizli yardır, yarendir. Denizli’nin her bir evladı elimizin asası,  gönlümüzün tasasıdır. Denizlili her bir kardeşlerim evlerin yakışığı, kızların  aşığı, çorbamızın kaşığıdır.” sözlerini duyamamışlar ya da duymak işlerine gelmemiştir. 
Milletimiz her şeyin farkındadır. Milletimiz şaka nasıl olurmuş, 31 Mart günü onlara sandıkta gösterecektir.
 
BİZİM İTTİFAKIMIZ ONLARINKİNDEN FARKLI
Biz ; ‘Birbirine hiç benzemeyenler’in bir araya gelip kurduğu gibi bir ittifak yapmadık. Bu milletin öz değerlerini gönlünde, aklında, ülküsünde taşıyan bir hareket olarak, sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bey’in beraber oluşturdukları bu ittifak 31 Mart’ta başarılı olacak. Türkiye’ye kurulmaya çalışılan tuzakları da birlikte bozacağız. Çünkü bu ülkenin ve milletin hasmı ne kadar kesim varsa hepsi de pürdikkat 31 Mart’ta sandıktan çıkacak sonucu bekliyor. Ülkemizin istiklaline, milletimizin istikbaline, halkımızın işine, aşına, ekmeğine kast edenler, ellerini ovuşturarak bekliyor. Yolda bir birlerini görseler selam vermeyecek bunca benzemezi bir araya getiren nedir? Milletimiz bunu biliyor. Bunları biraraya getiren, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaştığında sahip olacağı güçten korkmalarıdır.
Ülkemiz, milletimiz, bölgemiz, insanlık için şöyle dişe dokunur projeleri olmayan bunlar, bize, Cumhurbaşkanımıza yönelttikleri saldırıların binde birini, ülkemizi hedef alan terör örgütlerine yapmamışlardır. Her kim miting meydanlarını iftira kürsüsüne çeviriyorsa, o sadece kendi itibarını değil, siyasetin itibarını da yok ediyor demektir. İftiracı müptezellere edep dersi, ahlak dersi, insanlık dersi vermeye az kaldı. Sandık başına gelince bu millet yalancıya dersini muhakkak verir. Vatandaşlarımız 31 Mart’ta istikrarımıza, istiklalimize, istikbalimize göz dikenlere karşı tevazu, samimiyet ve gayretle, memleket işi gönül işi diyerek mührü, gönül belediyeciliğine vuracaktır.”

Share
595 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?