logo

AR-GE ve TASARIM MERKEZLERİ İÇİN YOL HARİTASI

Denizli OSB’de düzenlenecek Ar-Ge ve tasarım merkezleri tanıtım ve bilgilendirme toplantısına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi de katılacak.

ar_ge_ve_tasarim_merkezleri_icin_yol_haritasi_h12558Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye çapında başlatmış olduğu “Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı”nın Denizli ayağı, Denizli’de OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Toplantı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Bilim ve Teknoloji Genel Müdürü İlker Murat Ar’ın da katılımlarıyla 28 Ekim 2016 Cuma günü, 13.30-17.30 saatleri arasında OSB Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Ar-Ge Reform Paketi’nin Bakanlar Kurulu Kararlarının yayınlanması ile birlikte Ar-Ge ve tasarım merkezi olmak için önemli fırsatlar da beraberinde geldi. Bu fırsatlar konusunda firmaları bilgilendirmek ve Ar-Ge ve tasarım merkezi olma potansiyeline sahip firmaların bu desteklerden yararlanmasını sağlamak üzere Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tüm ülke çapında büyük bir tanıtım ve bilgilendirme çalışması başlattı.
Toplantı kapsamında Ar-Ge ve tasarım merkezi olma potansiyeline sahip firmalarla birebir görüşmeler yapılacak.

18.30 da Ak Parti İl Başkanlığında partililerle buluşacak olan iki bakan arkasından, İşadamları ve Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları katılımı ile düzenlenecek olan istişare toplantısı sonrası ilimizden ayrılacaklardır.

Etiketler: »
Share
675 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?