logo

Başkan Filiz’den 1 Mayıs sürprizi

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, 1 Mayıs İşçi Emek ve Dayanışma Bayramı nedeniyle Fakülte-Çamlık Minibüs hattındaki şoförler ile bir araya geldi. Burada minibüs şoförlerinin İşçi Bayramını kutlayan ve şoförlerin sorunlarını dinleyen Filiz, seçimlerle ilgili konuştu. 24 Haziran’dan sonra Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağını belirten AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Türkiye’nin istikrarı ve güçlü bir Türkiye için 24 Haziran önemli bir dönem noktası. Bu güne kadar ülkemizi karıştırmak isteyenleri herkes gördü. Bunun sebebi ülkemizin yükselişidir. 24 Haziran’da sonra bölünmeye yer olmayacak bu ülkede. Bugüne kadar bizleri bölmek isteyen, ayırmak isteyenler oldu. 15 Temmuz’da bunu hep birlikte gördük ve el birliği ile büyük bir destana imza atarak, ülkemizi koruduk. 24 Haziran birlik ve beraberliğimizin daha da güçleneceği bir gün olacak” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, daha sonra Fakülte-Çamlık minibüs hattında bulunan bir minibüse binerek şoförlük yaptı ve yolcular ile sohbet etti.

Denizli’de Fakülte-Çamlık hattındaki bir minibüse binen yolcular, şoför koltuğunda ki sürücüyü görünce çok şaşırdı. Bindikleri minibüsün sürücü koltuğunda oturan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz olduğunu bindikleri an anlayınca renkli dakikalar yaşandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çamlık istikametinde başlayarak Bayramyeri’ne gelerek ring yapan tekrar Çamlık’ta son bulan yolculuk esnasında, minibüse binenlerden ücret alınmadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Direksiyon başında hem vatandaşlar ile sohbet eden hem de seçim üzerine konuşan Filiz, Denizli’de 24 Haziran’da başarılı bir sonuç beklediklerini ve bunun içinde gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Minibüste öğrenciler ile de bol bol sohbet eden Filiz, 1 saatlik bir yolculuğun ardından yeniden minibüs durağına gelerek, minibüsü şoförlere teslim etti.

Share
453 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?