logo

BAŞKANLAR TEŞKİLATTA REFERANDUM İÇİN BİRARAYA GELDİ

 

24 Mart Cuma günü ilimizi ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi ile ilgili hazırlıkları görüşmek üzere  Denizli İl Teşkilatı biraraya geldi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan  ve İl Yönetim kurulu üyeleri; Pamukkale ve Merkezefendi İlçesi Mahalle ve Sandık Başkanlarıyla bir istişare toplantısı düzenledi..

AK Parti Denizli İl Teşkilatında yapılan toplantıda Mahalle ve Sandık Başkanlarına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu  için bilgilendirme yapıldı. Genel merkezden gelen bilgiler Mahalle ve Sandık Başkanlarına aktarıldı. Mahalle ve Sandık Başkanları mahallelerinde referandum öncesi ile ilgili yaşadıkları olumlu  ve olumsuz durumları ilettiler. Bunun yanısıra 24 Mart Cuma günü ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingiyle ilgili ön hazırlıklarda gözden geçirildi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz yaptığı açıklamada ” Zaman zaman teşkilatlarımızda mahalle ve sandık görevlilerimiz toplanıp Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için gerek bizim sahada yaşadığımız tecrübeleri, gerekse genel merkezden gelen bilgileri anlatıyoruz. 16 Nisan Referandum tarihine kadar bütün mahallelerimize bilgilendirme broşürlerimizi dağıtıp, dağıtım öncesi ve sonrası oluşan kanaatleri olumlu olumsuz bilgileri tekrar mahalle ve sandık başkanlarımızın vasıtasıyla öğrenip , koordineli bir şekilde diğer mahalle sorumlularına ve Genel Merkeze bildireceğiz ” dedi.

Başkan Filiz; Cumhurbaşkanımızın ziyaretiyle ilgili olarakta “ Hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Hiçbir detayı atlamadan eksiksiz bir program olması için her kadememiz çalışıyor. Denizli’mize ve teşkilatımıza yakışır şekilde Cumhurbaşkanımızı muhteşem bir kalabalık ve coşkuyla bekliyor olacağız ”dedi.

Share
1027 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?