logo

“BOŞ LAF DEĞİL, HİZMET SİYASETİ KAZANACAK!”

 

Milletvekili Şahin Tin, Sevindik mitinginde Subaşıoğlu’na bu sözlerle destek verdi:

 

DURMAK YOK YOLA DEVAM!

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Merkezefendi halkının, boş lafa değil, hizmet siyasetine oy vereceğini belirterek, “Muhammet Subaşıoğlu Kardeşimiz göreve geldiği andan itibaren çalıştı, üretti. Sıfırdan belediye kurup, bugünlere getirdi. Hizmetse hizmet etti. Yiğidin hakkını vermek lazım. İnanıyorum ve görüyorum ki; Merkezefendi kararını verdi, Muhammet Subaşıoğlu ile ‘durmak yok yola devam’ diyor” dedi.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhur İttifakı’nın Sevindik Mahallesi’nde düzenlediği mitingde konuştu. Coşkulu kalabalığa hitap eden Milletvekili Şahin Tin, Cumhur İttifakı’nın yeni bir zafer elde edeceğini söyledi.

 

BU İTTİFAK 15 TEMMUZ’DA KURULDU

 

Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz’da kurulduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, “Bu ittifak tankların karşısında, mermi yağmurunun altında kurulmuştur. Bu ittifak, ülkemizin bekası için canlarını ortaya koyanların, dünyalarından, sevdiklerinden vazgeçenlerin ittifakıdır. İçinde, 1071 Malazgirt ruhunu, 1453 Fetih ruhunu, 1915 Çanakkale ruhunu, Kurtuluş Savaşı ruhunu barındırır. Çünkü bu ittifakın üzerine oturduğu temel, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekasıdır. Büyük Türkiye ülküsüdür. Bir de bizim karşımıza dikilenler var. Aralarında sırtını PKK’ya dayayanlar da var. Ne yazık ki; Rahmetli Alparslan Türkeş’in mirasçısı olduklarını iddia edenler de bu oluşumun içinde… Vicdanları nasıl müsaade ediyor akıl erdirmek mümkün değil. Ben vatandaşlarımızın bunları gördüğünü ve sandığa gittiğinde gereğini yapacağını biliyorum ve eminim. Şunu unutmayın; atacağınız her oy, PKK’nın ve onu maşa olarak kullanan dış güçlerin kirli emellerini bozacaktır” dedi.

 

HİZMETSE EN İYİSİNİ YAPTI!

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun 5 yıl gibi kısa bir zamana birçok hizmet sığdırdığını belirten Milletvekili Şahin Tin, “Muhammet Kardeşimiz, sıfırdan bir belediye kurdu, hizmet üretmeye başladı. Sosyal belediyecilik anlamında destan yazdı. Sayısız projeyi hayata geçirdi. Merkezefendi’ye birçok eser kazandırdı. İlçede dokunmadığı mahalle, kesim kalmadı. Hizmetse, en iyisini yaptı. Yiğidin hakkını vermek lazım. İnanıyorum ve görüyorum ki; Merkezefendi kararını verdi, Subaşıoğlu ile devam edecek. Bu akşam burada toplanan kalabalık ve coşku da bunun en açık göstergesidir. Bizim safımız bellidir ve nettir. Bizim safımız birliktir, beraberliktir, kardeşliktir, Türkiye’dir” diye konuştu.

 

“BOŞ LAF DEĞİL, HİZMET SİYASETİ KAZANACAK!”

 

Halkın boş lafa değil, hizmet siyasetine oy vereceğini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Muhammet Subaşıoğlu Kardeşim, göreve geldiği ilk günden bu yana işini iyi yaptı. İlçenin her noktasına hizmet götürdü. Bütçe kaynaklarını akılcı ve hesaplı kullandı. Yaptığı her hizmet ihtiyaca cevap verecek şekilde tam yerine inşa edildi. Sıfırdan belediye kurup, bunca hizmeti yapıp, 5 yılı borçsuz tamamlayan bu kardeşiniz, AK Parti’nin bir ferdi, hizmetkârı olarak yapması gerekeni, hizmet siyasetini yapmıştır. Liyakatsa, liyakat… Çalışkanlıksa, çalışkanlık… Vizyonsa, vizyon… Bir belediye başkanında olması gereken bütün özellikler Muhammet Kardeşimde mevcut. Siz kıymetli Merkezefendililer de bunların farkındasınız. Muhammet Başkan’ın emeğini karşılıksız bırakmayacağınıza, hizmet siyasetini ödüllendireceğinize inancım tamdır” dedi.

 

NİCE HİZMET DESTANLARI YAZDI

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Osman Zolan’ın da gönül belediyeciliğini şehrin tamamına yaydığını ve destansı hizmetlerle halkın gönlünde yer edindiğini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Milletimiz kimin ne yaptığını çok açık ve net görmektedir. Çalışanı da boş laflarla zaman dolduranı da ayırt edebilecek irade ve ferasete de sahiptir. Osman Başkanımız yaptığı eserler ve ortaya koyduğu hizmetlerle Denizli’nin vizyonunu değiştirdi. Şehrin birçok sorununa neşter vurmakla kalmadı, ilçelerde de kadük olmuş, unutulmuş, yıllarca söz verilip ihmal edilmiş işleri de bir bir hayata geçirdi ve ayağa kaldırdı. Bugün Denizli hemen her alanda parmakla gösterilen bir il olduysa, ege de adından söz ettiren bir il konumuna yükseldiyse şüphesiz Nihat Zeybekci Bakanımızın Belediye Başkanlığı döneminde yapılanlar ve ardından göreve gelen Osman Başkanımızın ürettiği icraatlar sayesinde olmuştur. İnşallah 31 Mart Pazar günü tüm vatandaşlarımız demokratik haklarını kullanacak, sandığa gidecek ve hizmet siyasetinden yana tercihini yapacaktır. Cumhur ittifakına verdikleri oylarla ülkemizi daha aydınlık ve güzel bir geleceğe taşıyacaklardır” dedi.

Share
361 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?