logo

CAHİT ÖZKAN TÜYAP YAPI FUARI’NI ZİYARET ETTİ

 

 

Denizli Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, TÜYAP Yapı Fuarı’nda sanayici hemşehrileriyle buluştu. Fuarda Denizlili işadamları tarafından kurulan stantları tek tek gezen Özkan, hemşehrileri tarafından büyük ilgi gördü.

Bu yıl 40’ncısı düzenlenen TÜYAP Yapı Fuarı’nda Denizli’nin inşaat sektöründe önemli yer edinmiş firmaların stantlarını gezen Özkan, işadamlarıyla görüştü.

Ziyaretinde Denizli’nin inşaat sektöründe önemli bir yer tuttuğunu vurgulayan Özkan, firmalara olan desteklerinin süreceğini söyledi.

“Denizlili firmalarımızın her zaman yanındayız”

Özkan; “Denizli’miz inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe artık kendini kanıtlamış bir kenttir. Ülkemizde, hatta dünyanın birçok yerinde Denizlili firmalarımızın inşaatlarını, Denizli’mizde üretilen yapı malzemelerini görmek mümkün.” dedi.

“TÜYAP’ta yapılan bu fuar katılımcı firmalarımızın ufkunu açacak” diyen Denizli Milletvekili Özkan, “Bu fuar yapı ve inşaat sektörünün önünü görmesi adına büyük önem taşımaktadır. Biz de böylesine önemli bu tür organizasyonları destekliyoruz ve Denizli’mizin ihracatı, ekonomisi için firmalarımızın her daim yanındayız.” ifadelerini kullandı.

Share
690 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?