logo

CHP’de Yeni Kapı krizi

Denizli CHP'de depremCumhuriyet Halk Partisi Denizli İl teşkilatında İl Başkanı ve İlçe Başkanı arasındaki siyasi kriz tırmanmaya devam ediyor.

İl Başkanı Teoman Sancar ve Merkezefendi İlçe Başkanı Sedat Demirci arasında başlayan “Demokrasi Krizi”nin detayları ortaya çıkmaya başladı. Başkan Demirci’nin, İl Başkanı Sancar’a partide gerçekleştirilen “Demokrasi Mitingi” toplantısı sırasında, “Bizim orada ne işimiz var, neden o mitinge katılacağım” dediği ve bu yöndeki kararını ilçe yönetiminde yer alan üyelere mesaj yolu katılmanın doğru olmayacağı sözleri ile telkin ettiği ortaya çıktı.

“İL BAŞKANI VE İLÇE BAŞKANI ZİKİR ÇEKMEYE BAŞLASIN” 

Merkezefendi İlçe Başkanı Sedat Demirci’nin, ilçe yönetimindeki isimlerin yer aldığı whatsApp grubunda sarf ettiği sözler şaşkınlık yarattı. Demirci attığı mesajda İl Başkanı Teoman Sancar ve Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu’yu hedef alarak,“İl Başkanı ve Osman Tabu zikir çekmeye başlasınlar” dediği ve “Yenikapıda 1 milyon metre kare deniz doldurup yandaşa peşkeş çekildi. Şuan Çınar Meydanı’nda ilahiler okunuyormuş. İl Başkanı ve Osman Tabu zikir çekmeye başlasınlar”sözleri şaşkınlık yarattı!

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
712 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?