logo

CHP’li belediyeler resmi araçlarla Sözcü Gazetesi dağıttı!.

 

Sokağa çıkma yasağının ilan edildiği Türkiye’de CHP, ”Sözcü”sünün propagandasını yapmaya devam etti. CHP’li belediyeler yurt genelinde halkın vergileri ile alınan resmi belediye araçları ile Sözcü Gazetesi dağıttı.

Kovid-19 nedeniyle 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Birçok belediye halka hizmet adına çeşitli hizmetlere imza atarken CHP’li belediyeler Sözcü Gazetesi’ni halka dağıtma gayretine girişti. Vatandaşların vergileriyle alınan resmi belediye araçları ile birçok bölgede Sözcü Gazetesi dağıtıldı.

Birçok il ve ilçede CHP’li belediyeler belediyeye ait resmi araçlarla Sözcü Gazetesi dağıttı. AK Parti Sosyal Medya Sorumlusu Ömer Arvas, twitter hesabından duruma tepki gösterdi.

 

ARVAS İLK MESAJINDA,”AYIPTIR BU KADAR DA OLMAZ

AK Partili belediyeler ve kamu görevlileri gayretle vatandaşa hizmet etmeye çalışırken diğer yandan CHP’li @MerkezefendiB ve @EfelerBelediye belediyeleri vatandaşa hizmet etmek yerine böyle bir günde bile Sözcü gazetesi dağıtımı yapıyorlar.”dedi. Arvas ikinci mesajında ise, “Bugün bazı CHP’li belediyelerin dağıttığı Sözcü ve Korkusuz gazetesi adetleri:

Sözcü – Korkusuz

@ankarabbld 22.000 – 5.800
@muglabsb 1.050-450
@mersin_bld 2.600
@Adana_Bld 3.300-1.100
Bodrum 2000 – 600
Milas 800 – 300
Karşıyaka 5.000-1.250

Yardım değil düşmanlık dağıtıyorlar.”ifadelerini kullandı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı – Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş  ise twitter hesabından yaptığı paylaşımda: ” İdeolojik tutumu belli gazeteleri bir kamu kurumu nasıl dağıtır? Bunu nasıl bir hizmet olarak anlatır? Bir AK Parti’li belediye benzerini yapsa ortalık ayağa kalkardı. Vicdanlı CHP’lilere sesleniyorum. Tersi olsa nasıl davranacaksanız buna da o şekilde tepki göstermelisiniz.” diyerek tepkisini dile getirdi.

 

Share
604 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?