logo

Cumhur ittifakı mutlaka zafer kazanacaktır

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Ekrem Başer’in dün akşam  partiye yaptığı ziyaret öncesi Bahçeli’nin il başkanları toplantısındaki talimatlarını partililere iletti.

MHP Lideri Dr.Devlet Bahçeli’nin talimatlarını aktaran Birtürk, “HDP çatısı altında toplanan zillet ittifakına kesinlikle MHP kadrolarından bir tek bile oy gitmeyecek. Denizli’de kesinlikle 20’de 20 yapılacak, Cumhur ittifakı mutlaka zafer kazanacaktır. Cumhurbaşkanlığı sisteminin yerleşmesi ve Türk milletinin bekası için Cumhur İttifakı adaylarına MHP olarak gönül rahatlığı ile oy vereceğiz. Denizli MHP teşkilatı bu yönde AK Parti teşkilatı  ile sahada yan yana çalışacaktır” mesajını iletti.

Zolan: Terlemezsek, ağlarız

MHP il Başkanlığındaki toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 31 Mart’taki ittifakın çok önemli olduğunu vurgulayarak; “31 Mart’a kadar çalışacağız terleyeceğiz.  Terlemezsek, emeklerimiz 1 Nisan günü  göz yaşı olarak çıkar. Keşke dememek izin çalışalım,  herkese ulaşalım. Belediyecilikte ve hizmetlerde nereden nereye geldiğimizi 35 yaş üstü olanlar çok iyi bilir. Denizli’nin 622 mahallesi var,  biz tüm mahallelerimize dokunduk, oralara hizmet götürdük. İnşallah seçimlerden sonra birlikte daha güzel işler yapacağız” diye konuştu.

Subaşıoğlu: MHP’nin mührü tüm hizmetlerimizde var

Toplantıda söz alan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu da, MHP ile birlikte, Belediye Meclisinde 5 yıldır birlikte kararlar aldıklarını ifade ederek, “Yaptığımız tüm yatırımlarda ve aldığımız tüm kararlarda MHP’nin mührü var. MHP’li Belediye Meclis üyelerinin onayı var. 5 yıl çok uyumlu bir çalışma geçirdik. Bundan sonra daha iyi hizmetlere imza atacağız. Biz aslında bir birimizden ayrı değiliz. Ülkenin birlik ve bütünlüğü söz konusu ise gerisi teferruattır” dedi

Share
420 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?