logo

Denizli AGD’den ‘Asıl güç millet kazandı’ bülteni

Denizli AGD'den 'Asıl güç millet kazandı' bülteni

Çıkartmış oldukları Basın Bülteni hakkında bir açıklama yapan Denizli Anadolu Gençlik Derneği Tanıtım ve Medya Komisyonu Başkanı Ekrem Çetin, Yayınlanan gazeteler, çizilen karikatürler, yükselen binalar, tv programları vb. her adımı bir mesaj veren ve toplumu etkileyen bu mecralar dünyayı eksenleri etrafında döndürmektedir.  Medya ve medya türevlerinin yönettiği bir toplumda yaşıyoruz. Gelişen olaylar ve yaşanan hadiseler hangi zihniyetin objektifinden yansıyorsa o açıdan bakmamız isteniyor. İnsanlık bir formata tabi tutulmaya çalışılıyor. Batı; içinde bulunduğu tıkanıklığı, algı operasyonları ve görsel zeminlerde hazırladığı çalışmalarla insanoğlunun zihnini bulandırmaya; dostu düşman, düşmanı dost ve gerçekleri belirsizleştirmeye devam ediyor.

TANITIM ÇALIŞMALARIMIZI PEYGAMBERİ BİR METOTLA YÜRÜTÜYORUZ

Böyle bir durumda medeniyet kodlarımızdan ilham alarak bakış açımızı güncellemeye ihtiyacımız var. Bu bakış açısıyla topluma ses vermek en büyük vazifemizdir. Bizler Anadolu Gençlik olarak Tanıtım’ın en güzel örneği olarak emin bir Peygamberin hali ile tebliğ ettiği o yaşayan örneği kendimize bir ilke edinerek, tebliği daha çok araçla, daha çok görselle daha çok muhataba ulaştırmak için yeniden kadim geleneği görünür ve belirgin kılmak adına bu çalışmaları yürütüyoruz.

Boş bıraktığımız her alanın bozuk ve çürümüş zihniyetler tarafından doldurulacağının bilinciyle “akılsız çağı” yeniden asli zemine çevirmek için “Tanıtım ve Medya”nın gayesini içinde bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemde de en büyük aşk ve heyecanla yaparak “Yeniden Büyük Türkiye”nin inşasına katkıda bulunmak istiyoruz. Bu büyük adım için canla başla çalışıyoruz. dedi

Etiketler: » »
Share
635 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?