logo

DENİZLİ KIŞ SPORLARINDA MARKA OLACAK

Denizli Milletvekili Av. Cahit ÖZKAN, Denizli Bozdağ Kayak Merkezi’ni ziyaret etti. Bozdağ Kayak Merkezinin Ege’nin en büyük kayak merkezi olduğunu belirten ÖZKAN, “Denizli kış sporlarında marka olacak. Denizli’den milli sporcular yetişecek.” dedi.

 

ÇOCUKLARLA KAYAK YAPTI

Bozdağ Kayak Merkezini ziyaret eden Milletvekili ÖZKAN, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen “Maviden Beyaz’a Denizli Bozdağ” projesi kapsamında Türkiye Kayak Federasyonuna bağlı kayak eğitmenlerince eğitim alan öğrencilerle bir araya gelerek, Bozdağ’ın beyaz güzelliği eşliğinde çocuklarla kayak yaptı.

 

EGE’NİN EN BÜYÜK KAYAK MERKEZİ

Milletvekili Cahit ÖZKAN, Bozdağ kayak merkezine gün geçtikçe ilginin artığını belirterek, “Tavas ilçemizde bulunan Bozdağ Kayak Merkezi, sosyal tesisleri, pistleri ve doğa güzellikleri ile Ege Bölgesi’nin en büyük kayak merkezi konumuna gelmiş durumda.” dedi.

 

MİLLİ SPORCULAR YETİŞECEK

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ortaokul ve lise düzeyindeki öğrenciler için, sömestr tatilinden başlayarak tüm sezon boyunca ücretsiz kayak kursu başlattığını belirten ÖZKAN, “İnşallah bu kursların neticesinde, ülkemizi ve Denizlimizi başarıyla temsil edecek milli sporcularımız yetişecek.” diyerek, Denizlili gençleri ücretsiz kayak kurslarına davet etti.

 

DENİZLİ ADETA CENNETTEN BİR KÖŞE

Denizli’nin kaplıcaları, yaylaları, karla kaplı dağları, Pamukkale ve antik kentleri ile adeta cennetten bir köşe olduğunu belirten Cahit ÖZKAN, “Pamukkale’nin beyazı ile Bozdağ’ın beyazının birleştiği Denizlimiz, turizm sektöründe lokomotif olacak. Tüm vatandaşlarımızı ömürlerinde en az bir defa Denizlimizi görmeye davet ediyorum.” dedi.

Share
514 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?