logo

DENİZLİ KOALİSYON KRİZLERİNİ İSTEMİYOR

 

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile koalisyonlar dönemi artık sona eriyor. Koalisyon döneminde yaşanan sıkıntılar ise dün gibi hafızlarda. Bir gecede yükselen faizler nedeni ile vatandaşlar yaşadıkları zorlukları unutmuyor.

 

Denizli’de koalisyonlar nedeniyle yaşanan sıkıntıların yeniden yaşanması istenmiyor. AK Parti İl Başkanı Necip Filiz; referandum sonrasında, koalisyonların tarihe karışacağını söyledi. Haytabey Kasabası’nda yaşayan Ramazan Kellik ise koalisyon döneminde, 2 bin 100 liraya aldığı traktör için 4 bin 800 Lira ödediğini anlattı.

 

Haytabey Mahallesinde yaşayan Ramazan Kellik’de, o günlerin yeniden yaşanmasını istemeyenlerden biri… Kellik, 2 bin 100 liraya anlaşıp aldığı traktörü için, faizlerin yükselmesinden sonra tam 4 bin 800 lira ödedi.

 

Kellik o günleri anlatırken “elimde avucumda bir şey kalmamıştı. Zar zor traktörün parasını ödedim. Elimden onunda uçup gitmediğine dua ettim. O günler gitsin artık bir daha gelmesin” dedi.

 

Referandum sonrasında, koalisyonların tarihe karışacağını ifade eden AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ise “seçimlere gidildiğinde vatandaş koalisyon mu olacak tek parti mi diye düşünmeyecek. Artık istikrar sağlanmış olacak” ifadelerini kullandı.

 

 

Share
481 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?