logo

Denizli Tekstilcisi Heimtex Fuarı’ndan memnun döndü

 

Denizlili tekstilci Heimtex 2018’den memnun döndü. Yoğun hareketliliğin yaşandığı fuarla ilgili DTO Başkanı Erdoğan “Son 8 yılın en iyisiydi” derken, Ak Partili Vekil Tin, “Gördük ki Ne AB Türkiyesiz, ne de Türkiye AB’siz olur” dedi

 

70’e yakın Denizlili firmanın stant açtığı yüzlerce Denizlili tekstilcinin ise alıcılarla buluştuğu Heimtex 2018 güzel geçti. Hem katılımcılar hem de katılımcıları yalnız bırakmayan kent protokolü Dünya’nın en büyük ev tekstil fuarı için aynı görüşte.

 

Ev tekstili konusunda pazarın en büyük alıcılarının da yoğun ilgi gösterdiği Heimtex 2018 sona erdi. Finalinde Denizli Gazeteciler Cemiyeti için değerlendirmede bulunan DTO Başkanı Uğur Erdoğan ve ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin önemli mesajlar verdi.

 

DTO Başkanı Erdoğan,  Heimtex 2018’in son 8 yılın en iyi fuarı olduğunu belirtirken, “2017’deki artışın bu farla birlikte 2018’de de süreceğini gördük” diye konuşurken, fuara katılarak yoğun çaba verip kent tekstiline, üretimine, ihracatına ve istihdamına katkı sağlayan Denizlili tekstilcilere teşekkür etti.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ise, önemli bir noktaya değindi. Tin, zaman zaman hem Almanya hem de AB ülkeleriyle Türkiye arasında yaşanan siyasi krizlere dikkat çekerken, bu krizlerin ülke halkları arasındaki ilişkiyi ve ekonomik bağı etkilemediğine vurgu yaptı. Fuarın iyi geçmiş olmasının kendisi için de memnuniyet verici olduğunu dile getiren Tin, “Ne Almanya ve AB ülkelerinin Türkiyesiz, ne de Türkiye’nin AB’siz olamayacağını görmekteyiz. İnanıyorum ki bu ülkelerle aramızdaki ilişkili barış ve huzur içinde ekonomik ilişkileri de kuvvetlendirerek sürecek” diye konuştu.

 

Share
464 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?