logo

Denizli’de de aynı duayla eller semaya açıldı

Türk ordusu tarafından Suriye’nin İdlib şehrinde başlatılan Bahar Kalkanı Harekatının başarıya ulaşması için yurdun dört bir yanında eller semaya açıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı bu sabah tüm camilerde sabah namazında Fetih Suresi okunacağını duyurmuştu. Sabah namazıyla birlikte tüm yurtta olduğu gibi Denizli’deki tüm camilere gelen vatandaşlar hep beraber dualar okudu.

İdlib’de 34 askerimizin şehit olduğu kalleş saldırı sonrası Türkiye bölgeye Bahar Kalkanı Harekatı’nı başlattı. Şehit haberleri sonrası 80 milyon tek yürek olurken; ÇNRA, OBÜS, SİHA ve F-16’larla tespit edilen rejim hedefleri etkisiz hale getiriliyor.

Operasyonun başlatılmasının ardından Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kahraman ordumuzun başlattığı Bahar Kalkanı Harekatı’nın zaferle sonuçlanmasını için Fetih Suresi okunarak, TSK ve millet için dua okunacağını belirtti.

Alınan bu kararın ardından bu sabah Türkiye genelinde olduğu gibi Denizli’de başta Delikliçınar Cami, Hilal Cami, Ulu Cami ve tüm camilerde Mehmetçik için Fetih Suresi okundu.

Share
135 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?