logo

EKONOMİNİN ZİRVESİ DENİZLİ’DE TOPLANIYOR

Ekonomi 2018 Vizyon toplantısı için Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve kurmayları yarın Denizli’de olacak. Anemon Otel’de yapılacak olan toplantıya Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım’ın yanı sıra 7 genel müdürde katılacak.

 

Ekonomi Bakanlığı tarafından geçtiğimiz yıl düzenlenen ve olumlu sonuçların alındığı ‘Ekonomi Bakanlığı İş Dünyası Buluşmaları’ toplantısı bu yıl ‘Ekonomi 2018 Vizyon’ adı altında Denizli’de yapılacak. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla Anemon Otel’de Pazar günü yapılacak olan toplantının ev sahipliğini ise Denizli Ticaret Odası yapacak.

TÜRKİYE VE DENİZLİ EKONOMİSİ KONUŞULACAK

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin başkanlığında düzenlenecek olan toplantıda Türkiye ve Denizli ekonomisi konuşulacak. Denizli iş dünyası ve sanayisi açısından önemli olan toplantıda, ihracat tabanlı yapılacak çalışmalar ve yeni düzenlemelerde iş adamlarına aktarılacak.

EKONOMİNİN PATRONLARI DENİZLİ’DE OLACAK

Pazar günü düzenlenecek olan ekonomi zirvesine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yanı sıra Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve İhracat Genel Müdürü Volkan Ağar İthalat Genel Müdürü Ahmet Erkan Çetinkayış, Anlaşmalar Genel Müdürü Mehmet Işkın, Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürü Arzu Yılmaz, Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Mehmet Yurdal Şahin, Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Zafer Soylu ile Serbest Bölgeler Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürü Uğur Öztürk’e de Denizli’deki iş dünyası buluşması toplantısına katılacak.

 

Share
416 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?