logo

Filiz; “15 Temmuz akşamı bir olup meydanları nasıl doldurduysak, bundan sonra da vatan , millet ve bayrak için bir olacağız”

Filiz; "15 Temmuz akşamı bir olup meydanları nasıl doldurduysak, bundan sonra da vatan , millet ve bayrak için bir olacağız”15 Temmuz darbe girişimine karşı halkın sergilediği direnişi ve demokrasi nöbetlerini gösteren fotoğrafların sergilendiği  “15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi” 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanında açıldı. Açılışta konuşan Ak Parti il Başkanı Necip Filiz, “15 Temmuz akşamı bir olup meydanları nasıl doldurduysak, bundan sonra da vatan , millet ve bayrak için bir olacağız” dedi.

15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanında açılan sergiyi AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ile çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin sergi açılışı’nda yaptığı konuşmada; ” O akşam sadece 240 vatandaşımızı şehit vermedik, o akşam Türkiye’de kardeşin kardeşine, babanın evladına olan güvenini de yıktılar” dedi.

Demokrasi nöbetlerinde meydanları boş bırakmayan Denizlilere Teşekkür ederek söze başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Bu sergiyi 15 Temmuz akşamı yaşananları unutmamamız ve gelecek kuşaklara aktarmamız için, hafızalara kazımak için gerçekleştirdik” dedi.

15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi (1)Türkiye’de bir daha 15 Temmuzların yaşanmaması için halka büyük görev düştüğünü vurgulayan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “15 Temmuz akşamı parti ayrımı yapmadan bir olup meydanları nasıl doldurduysak, bundan sonra da vatan , millet ve bayrak için bir olacağız, beraber olacağız,bu vatanın sahipsiz olmadığını her zaman göstereceğiz” dedi.
15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi (2) 15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi (3) 15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi (4) 15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi (5) 15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi (6) 15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Fotoğraf Sergisi (7)

 

Etiketler: » » »
Share
1689 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?