logo

Filiz; “AK Partinin sevdası millet sevdası, memleket sevdası, Büyüyen ve Gelişen Türkiye sevdasıdır”

Filiz; "AK Partinin sevdası millet, memleket, büyüyen ve gelişen Türkiye sevdasıdır"AK Partinin kuruluşu’nun Türkiye’nin kurtuluşu olduğunu söyleyen AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “AK Partinin sevdası millet sevdası, memleket sevdası, Büyüyen ve Gelişen Türkiye sevdasıdır” dedi.

AK Parti’nin 15. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle bir basın açıklaması yayımlayan Başkan Filiz devamla şunları ifade etti: “Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın‘Her şey Türkiye için’ ve ‘ Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olamayacak’ diyerek başlattığı siyasi mücadele bugün 15. Yılına ulaşmıştır.

AK Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler katmıştır.

Partimiz kuruluşundan bugüne Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmıştır. Türkiye siyasetinde ezberleri bozan milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran, Devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiş, Milleti Yaşat ki Devlet yaşasın anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girerek yapılan bütün Genel ve Yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne mazhar olmuştur. Kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış AK Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır.

Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Partimizin koyduğu hedefler doğrultusunda Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacaktır. Yapılan tüm reformlar atılan dev adımlar bu hedeflere süratle yaklaştığımızı göstermektedir.

Kuruluşundan sadece 15 ay sonra 3 Kasım 2002’de tek başına iktidara gelen Partimiz ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Süreç içerisinde engellemelerden tutun da darbelere, darbe girişimlerine ve en son paralel yapılanmanın kirli oyunlarına ve FETÖ darbe girişimine rağmen milletimizden aldığı güçle milletimizin yanında dimdik durmuştur.

 

Bizler AK Parti Denizli Teşkilatı olarak ilk günkü azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Bizim teşkilat olarak görevimiz Türkiye’nin nereden geldiğini, nerede olduğunu, nereye gitmesini düşündüğümüzü milletimizle paylaşıp, milletimizin gücünü AK Parti’de toplayabilmektir. Biz bu millete efendi değil, hizmetkar olmaya geldik. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan,  başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor, şu anda hayatta olmayan teşkilat mensuplarımızı rahmetle anıyorum..Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 15. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. “

Etiketler: » » »
Share
1106 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?