logo

FİLİZ GENÇLERLE BULUŞTU

 

Ak Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz 16 Nisan öncesi Denizli’de kadın-erkek, genç-yaşlı tüm kesimlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Filiz mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürürken, AK Parti Gençlik Kolları’nın açtığı standı da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Çadırda gençlerle buluşan AK Parti İl Başkanı, referandum öncesi son hız çalışan gençlere “her zaman yanınızdayım” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz gençlerle bir aradaydı. 16 Nisan öncesi çalışmalarını sürdüren Filiz, AK Parti Gençlik Kolları’nın Candoğan Parkı’nda açtığı “evet” standını ziyaret etti.

Kurulan standta oturarak gençlerle sohbet eden Filiz, referandum öncesi son hız çalışan gençlere kolaylık diledi, “her zaman yanınızdayım” dedi. AK Parti İl Başkanı, standta görevli gençlik kolları üyeleriyle çektirdiği fotoğrafı Twitter hesabından da paylaştı.

Referandumda oylanacak maddelerden biri olan gençlere 18 yaşında seçilme hakkı verilmesi konusu da, Filiz’in gençlerle sohbetinde gündeme geldi. Gençler, 16 Nisan’da sandıktan evet çıkması durumunda getirilecek olan bu hakkı heyecanla beklediklerini belirterek, Türkiye Büyük Meclisi’nde gençlere yer açılmasının büyük bir adım olacağının altını çizdiler.

Necip Filiz, halk oylaması için başlattığı çalışmaları sokak sokak, ev ev gezerek sürdürüyor. Halkla bir araya gelen AK Parti Denizli İl Başkanı, seçmene referandumda oylanacak maddeleri ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatıyor.

 

 

 

Share
540 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?