logo

Garip “İhanet şebekesini lanetliyorum”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Diyarbakır’da yaşanan  terör saldırısını kınadı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Diyarbakır’da yaşanan terör saldırısını kınadı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Diyarbakır’da yaşanan  terör saldırısını kınadı.

MHP’li Garip yaptığı açıklamada,” Diyarbakır’da Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğine PKK’lı teröristlerce bomba yüklü araçla yapılan saldırıda 5’i polis memuru, 1’i çocuk 2 vatandaşımız olmak üzere 7 kişi şehit olurken,  7’si polis, 4’ü teknik personel, 34’ü vatandaş olmak üzere 45 kişi ise yaralandı. Yaşanan hain saldırıyı lanetliyorum,  şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.  Terörle mücadelede kararlılığın sürdürülmesini isteyen Garip, “Diyarbakır’da ihanet şebekesi yine saldırdı. Beş polisimiz ve iki sivil şehidimiz var. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Terörle mücadelede kararlılık sürdürülmelidir. Bu konuda gevşeme asla kabul edilemez. Birlik ve beraberlik içinde terör belasını yok etmek, tekrar huzur ve güveni sağlamak için her türlü tedbir alınmalıdır. Türkiye kendi içinde birlik ve beraberliği en hızlı şekilde sağlayarak normalleşmeli, gerçek gündemine kilitlenmeli ve ülkemize musallat olmuş her türlü belayı def edecek kararlılığı tüm dünyaya göstermelidir. Şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı diliyoruz” diye konuştu.

Etiketler: » » » » »
Share
600 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?