logo

Gençlerimiz bilgili ve donanımlı olmalı

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli ÜNİAK Fakülte temsilcileri ile bir araya geldi.

Çamlık Beyaz Kafe’de düzenlenen programa AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan , AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim ve ÜNİAK’lı gençler katıldı.

İl Başkanı Filiz  “AK Parti İl Teşkilatı olarak gerek kadın gerek gençlik kollarımızla bu geçtiğimiz hassas dönemlerde hep vurguladığımız bir şey var. Birlik ve beraberliğimiz. Bu bizim için hiçbir zaman unutmamamız gereken değerlerimizden bir tanesidir” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan “Ömrünü bu davaya, bu ülkeye adamış insanlarımız, kanını canını bu ülkeye adamış şehitlerimiz, gazilerimiz var. Bu yürüyüşün daha da güçlenmesi, bayrağımızın ilelebet dalgalanması ve ezanımızın daimi olarak okunması için bizim daha çok çalışmamız daha çok gayret etmemiz gerekiyor” dedi.
Türkiye’nin güçlenmesinden rahatsız olanların olduğunu ifade eden Başkan Zolan, o oyunları, tezgahları boza boza bu günlere gelinildiğini vurguladı.
“Gençlerimiz bilgili ve donanımlı olmalı”

Haçlı Seferlerine karşı Denizli’de yaşanan Kazıkbeli Savaşı’nı hatırlatan Başkan Zolan, “Bu Haçlı Seferleri şekil değiştirerek, renk değiştirerek, kimlik değiştirerek üzerimize gelmeye devam edecek. Bu dünya döndükçe bu mücadele de devam edecek. Şimdi nöbet bizde.Türkiye’nin daha iyi ve güzele gitmesi için yapılması gereken ilk iş bilgili ve donanımlı bir geleceğinin olmasıdır. Bu güç sizde var. Çünkü biz gücümüzü özümüzden, kökümüzden alıyoruz, bunu hiçbir zaman unutmayın.” ifadelerine yer verdi.
Bundan önce olduğu gibi her zaman gençlerin yanında olmaya destek vermeye devam edeceklerinin altını çizen Zolan, “Yeter ki doğru projelerimiz olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Share
349 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?