logo

Genel Başkan Yardımcısı Karacan, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Buluştu

Ak Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Denizli’de faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle buluştu.

Polisevi’nde düzenlenen toplantıya AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Taşevli, ilçe belediye başkanları,sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.Toplantının açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Bugün burada sivil toplum örgütlerinin öneri ve sorunlarını konuşmak için bir araya geldik” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ise, “STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak Denizli’yi dinlemeye geldik. Denizli’nin kahrını, yükünü çekenleri dinlemeye geldik. Denizli’mizde muhakkak bakanımız var. Başkanlarımız var. Biz birinci ağızdan sizleri dinleyerek, sorunlarınızı Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a iletmeye geldik. Siz mesleklerinizde bu ülkeye hizmet ederken, biz de siyasi olarak hizmet veriyoruz. Bu ülkenin bütünlüğü ile geleceği ile ilgilenen herkesle yan yana yürümeye devam edeceğiz. Denizli’den bugün güzel anıları ve bilgileri inşallah Genel Başkanımıza ulaştıracağız” dedi.

Toplantının basına kapalı bölümünde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, STK Temsilcilerini dinledi. Toplantıya Denizi Gazeteciler Cemiyeti (DGC) adına katılan Mesut Güler, basının çözüm bekleyen sorunları hakkında Karacan’a bilgi verdi.

Share
458 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?