logo

GÖNÜL SOFRALARIMIZDA 2023 HEDEF HANE

 

On bir ayın sultanı ramazan ayı’nın, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemi olduğunu ifade eden AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ Ramazan ayı boyunca 2023 hanede ‘Gönül Sofraları’ kuracağız. Gönül sofralarında vatandaşlarımıza misafir olacağız” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanlığınca Ramazan ayında düzenlenecek iftar programlarıyla ilgili bilgiler veren Başkan Filiz; açıklamasında devamla şu ifadelere yer verdi:

 

“ Manevi duyguların zirveye ulaştığı, insanlar arasında iyilik ve güzelliğin yoğun olarak paylaşıldığı Ramazan-ı Şerif’e ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan, bereket ayı, birlik, beraberlik ayı, paylaşma ayıdır. Bizler de bu duygularla ramazan ayının ilk gününden itibaren evlere konuk olacağız. Gönül sofralarımızda vatandaşlarımızla iftar açacağız, hasbihal edeceğiz. Bu uygulamamız, ramazan ayı boyunca devam edecek. Hedefimiz Denizli genelinde toplam 2023 aile’nin evine ulaşmak.

AK Parti Denizli İl Başkanlığımızca düzenlenen ve Sosyal Politikalar Birim Başkanlığımızca organize edilecek olan ziyaretlerde;  İl ve İlçelerimiz’de ziyaret edilecek evlerin tespiti ve  bu evlere gidecek grupların belirlenmesi tamamlandı. Gruplar ana kademe, il ve ilçe temsilcisi,kadın ve gençlik kolları temsilcilerimizden oluşturuldu.

Ziyaretlerimizde hane halkı ile orucumuzu beraber açıp, onların sorunları , istek ve önerilerini dinleyeceğiz. 11 ayın sultanı Ramazan’ı birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde yaşama imkanı bulacağız.

Bu vesileyle; İyi niyet ve hoşgörünün en güzel örneklerinin sergilendiği bu günlerin tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum”

 

Share
557 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?