logo

Güngör, Türkiye 2023 hedeflerine Ak Parti ile erişecektir

Güngör, Türkiye  2023 hedeflerine Ak Parti ile erişecektirAK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör, Demokrasi ve kalkınmanın sembolü olmuş AK Partinin, uzun yıllar İktidarının devam edeceğini belirterek, “2023 hedeflerine Türkiye AK Parti ile erişecektir.” dedi.

Ak Partinin kuruluşundan bugüne, partinin  her kademesinde şerefle görev yaptığını ifade eden Yücel Güngör: “Siyasete ilk adımımı attığım Ak Parti Denizli il Gençlik Kollarından başlayıp bugüne gecen 12 yıllık siyasi hayatım boyunca öğrendiğim Ak Partide Samimiyet var, Calışkanlık var, Milletimize hizmetkâr olma derdi var…Bizim Derdimiz Dünya’da sözü dinlenen, her alanda güçlü bir Türkiye’nin olması için var gücümüzle çalışmaktır.” dedi.

Hoşgörünün, istikrarın, kalkınmanın sembolü olan AK Partinin tüm seçimlerden zaferle çıktığını da hatırlatan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör, yayınladığı kutlama mesajında şunları söyledi: “Erdemliler hareketi olarak başlayan AK Parti, gelişimin ve kalkınmanın, demokratik duruşun, toplumsal katılımın ve özgürlüklerin temelinde millete hizmet aşkıyla kurulmuş, varlığını bu sağlam temel üzerine inşa etmiş kurumsal bir partidir. Kapatma, darbe yapma, etkisiz hale getirme girişimleri bu temeli asla sarsmaz. Çünkü; AK Parti gücünü milletten alan kadim bir medeniyetin, manevi ve kültürel değerlerin çelik örgüsüdür. AK Parti, millet iradesinin üzerinde ki her tür vesayet ve tahakkümü kabul etmeyen aziz milletimizin kendisidir.

Türkiye’de insanların yarından umutlarının kesildiği bir dönemde gerileme ve yozlaşmaya direnen bir anlayışla ülke sevdasını en üst düzeyde hissedenlerin, ülkenin büyük ideallerini bir an olsun unutmayanların partisi olarak vücut bulan AK Parti, yeni fikir ve düşüncelere açık, inançlı, kararlı, yüksek ahlaklı ve sağlam karakterli kurucu liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde devrim niteliğinde adımlar atmış, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım liderliğinde atmaya da devam etmektedir.

Ülkemizde çok önemli hamleler yaparak, büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatan AK Parti, eğitimden sağlığa, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal hayata, demokrasiden insan haklarına kadar birçok alanda ilklere imza atmayı başarmış bir partidir. Yine AK Parti, bütün teşkilat mensuplarının büyük gayretleri ve halkımızın bitmeyen teveccühüyle, girmiş olduğu tüm seçimlerden zaferle ve birinci parti olarak çıkmış bir partidir.

AK Parti, milletin partisi olma yolundan hiç bir zaman ayrılmadan aynı sevda ve kararlılıkla aziz milletimize hizmet etmeyi sürdürecektir. ’Her şey Türkiye için’ diye çıkılan bu yolda, hizmette sınır tanımayan bir anlayışla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan  partimizin 15’inci kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Etiketler: » » » » »
Share
596 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?