logo

Hasan Oymak babaocağında büyük sevgi ile karşılandı

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Hasan Oymak baba ocağı Acıpayam İlçesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Hemşehrilerinin büyük sevgisi ile karşılanan Hasan Oymak için “Bizim oğlan vekil olacak’ diyen Acıpayamlılar sevinçlerini paylaştı.   Seçim çalışmaları sırasında Acıpayamlı CHP’li İlhan Özcan ve Denizli milletvekilli Kazım Arslan ile pazar yerinde karşılaşan Hasan Oymak, “Derdimiz Acıpayam” diyerek bir birlerine başarı diledi

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Hasan Oymak babaocağı Acıpayam İlçesi’ nde seçim çalışmalarına devam etti. İlçe halkı ile bir araya gelen esnaf ziyaretleri ile seçim çalışmasını yürüten Hasan Oymak’a ilçe halkı büyük sevgi gösterisinde bulundu. Desteklerinin sonuna kadar devam edeceğini belirten İlçe halkı Acıpayam İlçesi’nin siyasette söz almaya devam etmesi için çalıştıklarını söyledi.

“Bizim oğlan vekil olacak ” diyerek karşılanan Hasan Oymak Ankara’ya gelen Acıpayamlıları artık milletvekili olarak karşılamak için desteklerinin artmasını istedi.

Seçim çalışmaları sırasında pazaryerinde CHP Denizli Milletvekili adayları Kazım Arslan ve Acıpayamlı Milletvekili adayı İlhan Özcan ile de karşılaşan Hasan Oymak başarı temennileri diledi. Adaylar ortak amaçlarını Acıpayam olduğunu belirterek “Derdimiz Acıpayam” sözünde buluştular. Seçim çalışmalarını hatıra fotoğrafı ile anılaştıran adaylar birliktelik mesajı ile seçim çalışmalarına devam etti.

ACIPAYAM SÖZ SAHİBİ OLACAK

Acıpayam halkının yıllardır istediği milletvekili hayalini gerçekleştirmek için yola çıktıklarını belirten AK Parti Denizli Milletvekili Hasan Oymak “Biz doğduğumuz bu toprakların özlemi olan milletvekili hayalini gerçekleştireceğiz. Ankara Denizli arasında edindiğimiz tecrübelerimizi artık aktif siyaset ile memleketimize faydalı olması için kullanacağız. Acıpayam halkında yıllardır uhde olan milletvekili hayalini AK Parti ile gerçekleştireceğiz” dedi

Share
494 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?