logo

Her gün bir önceki günden daha güçlü olmalıyız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret nedeniyle Denizli’ye gelen AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Denizli İl Başkanı Necip Filiz’i ziyaret etti.

Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Teşkilatlarını ziyaret edip Teşkilat mensuplarıyla buluşan Ataş, İl Başkanlığında kendilerine karşılayan Partililerle de bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Teşkilat mensuplarına yönelik yaptığı konuşmada ülke ve dünya gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Ataş; Sıradan anlayışla siyaset yapmadıklarını vurgulayarak:

Bir idealimiz, davamız var. Bizim davamız, Türkiye davası. Davamız, millet, bayrak davası. Bunun için mücadele ediyoruz. Bu milleti, bu ülkeyi, bu bayrağı öncelikli kılmasaydık siyaset anlayışımızda, 14 yılda, 100 yılda yapılamayacak başarıların altına imza atabilir miydik? AK Parti, 14 yılık iktidarları döneminde merkezde ve yerelde şunu göstermiştir, hizmeti ancak AK Parti yapar dedi.

Denizli AK Parti Teşkilatı’nın seçimlerde daha başarılı sonuçlara ulaşabileceklerine ve bu potansiyelin mevcut olduğuna vurgu yapan Ataş;

1994 yılındaki yerel seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında o dönemin siyaseten daha güçlü ve popüler adayları varken azimle, özveriyle  planlı ve programlı başarılı çalışmalarla zafer elde edildi.  Daha çok çalışacağız, daha çok kapı çalacağız, Daha çok kişiye ulaşacağız, her gün bir önceki günden daha güçlü olmalıyız. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız bu millete hizmet götürmek için günde en fazla 3 saat uyuyor. Şimdi onlar koşarken bizim yürümemiz olur mu? Biz yürümeyeceğiz, onlardan daha fazla koşacağız. Onlar fedakarlık yapıyorlarsa biz de yapacağız. Teşkilat olarak çok çalışarak yüzde olarak Türkiye ortalamasının üzerine çıkacağınıza inanıyorum. Teşkilat dört temel kolon üzerine kuruludur. Bu inanç, eğitim, disiplin ve takiptir. Hepimizin bir tek sorumluluğu var; bu millete hizmet etmek. Hizmeti yaparken gönlünü ve yüreğini ortaya koymuş liderin üzerindeki yükü almak asli görevimizdir şeklinde konuştu.

15 Temmuz gecesi il teşkilatı ve Denizli olarak önemli bir sınav verdiklerini ve bu sınavı hakkıyla verdiklerine inandığını söyleyen AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, bu zor dönemin önümüzdeki yıllarda daha iyi anlaşılacağının altını çizerek, Biz AK Parti Denizli Ailesi olarak partimize, hükümetimize ve ülkemize en fazla destek olan illerden biri olmaya çalışıyoruz. İnşallah hep birlikte başaracağız diye konuştu.

İl Başkanından teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alan Ataş’a İl Başkanı Necip Filiz;15 Temmuz hain Darbe Kalkışması sırasında Denizli’de yaşananları anlattı. Ardından Hedef 300 bin Üye projesinden de bahsetti.

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a programın sonunda Yöremize özgü Yatağan Palası Hediye etti. Ataş ise çalışmalarından dolayı Başkan Filiz’e teşekkür ederek,  başarılar diledi.

Share
1176 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?