logo

KADEM’den Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a ziyaret

KADEM’den Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a ziyaretKADEM Kadın ve Demokrasi Derneği Denizli Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a ziyarette bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete; KADEM Kadın ve Demokrasi Derneği Denizli Temsilcisi Hilal Can ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. KADEM Denizli Temsilcisi Can, Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a görevinin hayırlı olmasını dileyerek, Kadın ve Demokrasi Derneği Denizli Temsilciliği olarak yaptıkları faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. KADEM Denizli Temsilcisi Can; KADEM olarak kadınların sosyo – kültürel, ekonomik ve siyasal hayata aktif katılımlarını sağlayarak, kadınların demokratik haklarının bilincinde olmalarını destekleyici, mesleki gelişimlerine yönelik projeler ve aktiviteler gerçekleştirerek; araştırma, inceleme ve yayın çalışmalarını teşvik etmek, yürütmek ve yaymayı amaçladıklarını belirtti.

Vali Altıparmak’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarından dolayı KADEM Kadın ve Demokrasi Derneği Denizli Temsilcisi Hilal Can ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler: » » »
Share
746 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?