logo

Kadın Girişimcilere Davet

Denizli Ticaret Odası, bir eğitim seminerine daha ev sahipliği yapacak. Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı kapsamında 23 Şubat Perşembe günü saat 12:30’dan 16:30’a kadar sürecek bir seminer verilecek.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, 23 Şubat’ta DTO’nun ev sahipliği yapacağı toplantıda, kadın girişimcilere AB İmar Bankası kredi ve desteklerinden yararlanma yollarının anlatılacağını söyledi.

Erdoğan, AB ve İŞKUR kaynaklı krediler veren bankaların da toplantı öncesi stand açacağını belirterek, kadın girişimcilere, “Bu toplantıyı kaçırmayın” çağrısında bulundu.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, seminerin kadın girişimciler için faydalı olacağını belirterek, işletme sahibi ve işletmelerde yönetici pozisyonunda çalışan kadınları, bu seminerlere katılmaya davet etti.

DTO Başkanı Erdoğan, kadının iş hayatında daha fazla yer alması anlamında hükümetin pozitif bir ayrımcılıkla kadın girişimcilerin önünü açmaya yönelik çalışmaları olduğunu belirterek, “Biz de Denizli Ticaret Odası olarak kadınlarımızın iş hayatında daha etkin ve başarılı olmaları adına yürütülen her çalışmanın yanında yer alıyoruz. Denizli Ticaret Odası Konferans Salonu’nda yapılacak eğitim seminerinde Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından uygulanan Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı hakkında bilgi verilecek. Ayrıca; İŞKUR ve AB kaynaklı kredileri veren bazı bankalar da toplantı öncesi stand açacaklar. Toplantıda ayrıca “İş hayatına ‘İşletme Merceği’ ile bakış” konulu sunumların yanı sıra İşletmenizi Büyütmenin Anahtarı: “Bilgi Teknolojileri” konulu bir de eğitim gerçekleştirilecek. Sunum ve eğitimleri Frankfurt School uzmanları verecek. Kadın girişimcilerimize ve iş hayatındaki kadın yöneticilerimize bu toplantıya mutlaka katılmalarını tavsiye ediyorum” diye konuştu.

 

Share
519 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?