logo

Kızılay ihtiyaç sahibi ailelere yardım dağıtımını sürdürüyor

 

Denizli Kızılay ekipleri Ramazanın ilk günün de Acıpayam ve Buldan ilçesinde sokağa çıkamayan ihtiyaç sahibi ailelere Kavurma ve Erzak kolisi dağıtımını sürdürüyor.

   

Kovid19 salgını nedeni ile 4 günlük sokağa çıkma yasağı uygulaması ve Mübarek Ramazan ayının ilk günün de  ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlı ve ihtiyaç sahibi ailelere Denizli Kızılay Şubesi ekipleri yardım elini uzattı. İlçe ilçe yardım faaliyetlerine devam eden, Kızılay ekipleri, bu gün Acıpayam ve Buldan ilçesinde sokağa çıkamayan yaşlı ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ile kavurma dağıtımı yaptı.

Ramazan ayının gelmesi ile gıda yardım kolilerinin dağıtımınında devam edeceğini açıklayan Denizli Kızılay şubesi Başkanı Adem Salih Deniz; “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor bu süreçte sokağa çıkamayan vatandaşlarımıza Denizli Kızılay şubesi olarak sahip çıkmaya ve bu mübarek Ramazan ayında da, ihtiyaç sahibi ailelere, Kavurma gıda kolisi yardımı yapmaya devam edeceğiz. Kızılay 152 yıldır bir çok salgın,savaş ve kriz görmüş ve Milletimizin bu zor zamanlarında hep yanında olmuştur ve bundan sonra da olmaya devam edecektir” dedi.

 

Share
158 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?