logo

MERAL HANIM EFELİKLE EDEPSİZLİĞİ BİRBİRİNE KARIŞTIRMIŞTIR

İP Genel Başkanı Meral Akşener’in Denizli Mitinginde; Denizli’nin değerli siyasetçisi , Denizli’ye ve  ülkemize katkısı tartışılmaz olan bakanlar kurulunda ki başarılı Temsilcimiz Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye sarf ettiği sözler kabul edilemez diyen AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak; “ Meral hanım değerlerini aşağılamaya kalkıştığı Denizli’den en güzel cevabı sandıkta alacaktır” dedi.

Başkan Dalbudak mesajında devamla şu ifadelere yer verdi:

“ Meral hanımın sözlerinin neresini düzeltsek? Bir siyasetçiye yakışmayacak kadar seviyesiz, bu laf atmaya cevap vermekte zorlanıyoruz açıkçası. Sadece Denizlimizin Gururu Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye yapılmış bir sövgü ile karşı karşıya değiliz. Bu aynı zamanda şehrimize, şehrimizin seçmenine, insanımıza, insanımızın aklına ve sağduyusuna karşı da çok ciddi hakaretler içeren bir söylem. Denizli insanı akıllı ve sağduyuludur. Tercihlerini aklına ve kalbine danışarak yapar. Bu tercihlerin sokak argosuyla istihzayla aşağılanmasından da hoşlanmaz. Burası efeler diyarıdır ama Meral hanım efelikle edepsizliği birbirine karıştırmış. Ben inanıyorum ki Meral hanım değerlerini aşağılamaya kalkıştığı Denizli’den en güzel cevabı sandıkta alacaktır.”

“ Devletin en yüce makamına talip olan , siyasette saygıyı ve nezaketi korumasını beklediğimiz Sayın Meral Akşener ne yazıkki Denizli de kampanyasına yalan,dolan ve iftiralarla dolu bir giriş yapmıştır” diyen Başkan Dalbudak; “ Siyaset yapmak amacından daha çok tahrik etmeyi hedefleyen bu üslubun Denizli siyasetinde yeri yoktur. Seçimler bitecektir ama Sayın Akşener, o sözler orada duracak ve hep hatırlanacaktır. Sayın Bakanımız size hak ettiğiniz cevabı vermiştir. Denizli AK Partiye Sayın Cumhurbaşkanımıza  desteği ile seçimlerde size ayrıca en güçlü cevabı sandıkta verecektir” şeklinde konuştu.

Share
473 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?