logo

MHP’Lİ SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ KAYDA “OYUM EVET”

 

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli ‘nin çok sevdiği Belediye Başkanlarından olan ve Devlet Bahçeli ‘ye yakınlığı ile bilinen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda Cuma günü Ak Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli ‘ye, Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve yönetimine 16 Nisan 2017’de yapılacak olan Anayasa değişikliği refardumunda “Evet” diyeceğini ve “Evet için çalışacaklarını” söyledi.

 

MHP’Lİ SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ KAYDA

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli ‘nin çok sevdiği Belediye Başkanlarından olan ve Devlet Bahçeli ‘ye yakınlığı ile bilinen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda Cuma günü Ak Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli ‘ye,  Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve yönetimine 16 Nisan 2017’de yapılacak olan Anayasa değişikliği refardumunda “Evet” diyeceğini ve “Evet için çalışacaklarını” söyledi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli ve yönetimi, Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve yönetimi dün 30 kişilik heyet MHP’li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, “Özellikle Cumhuriyet Halk Partisi’nin ve onun yandaşlarının yaptığı kara propaganda ortadan kalkıyor. Vatandaş 18 maddeyi daha fazla anlamaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi’nin malum genel başkanı da ‘hem başbakan hem de cumhur başkanı’ lafından sonra artık 18 maddeyi hiç okumadıkları bu işlerle hiç ilgilenmedikleri ortaya çıktı. Anketler Evet oyunu önde gösteriyor. İnşallah halk oylamasından başarılı çıkacağız. Son güne kadar çalışmalıyız” dedi.

 

MHP’li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ne derse bizde aynı şekilde EVET diyoruz. Güçlü ve Büyük Türkiye için, daima millet kararımız EVET. Genel başkanımızın arkasında dim dik duruyoruz. Zaten biz bunu Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile birlikte “Bahçeli’nin çizgisindeyiz” açıklaması ile daha önce deklare ettik. Bizde bir sıkıntı yok. Biz Evet diyoruz. Referandum için çalışacağız üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Share
567 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?